Uues kodus

Miisu

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Omanik suri
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Miisu, hüüdnimega Tädi on vähemalt teadaolevalt olnud terve oma elu tubane korterikass. Ta on umbes kolm aastat vana, seega noor kass. Nagu kassid ikka, tahab ta päevas mitmeid tunde rahulikult lamada ja magada, kuid noorele kassile omaselt on tema päevas väga oluline mäng ja liikumine. Ta on kasvanud koos teiste kassidega, seega harjunud oma ruumi jagama, kuid liigse pealetükkivuse liigikaaslaste poolt karistab madala urina ja pehme käpalöögiga. Ta ei ole kunagi teinud kellelegi haiget, küünistanud ega hammustanud, kuid paneb piirid konkreetselt paika.
Tädi Miisu on inimsõbralik, otsib inimese lähedust, noolib paisid ja armastab valjult inimese külje all nurruda. Hoiukodus harjus Tädi Miisu uue elukorraldusega umbes nädalaga. Tädi Miisule meeldib magada teki all või kuskil varjulises kohas, kuid ta hindab kõrgelt ka vertikaalset ruumi, ronimisvõimalusi ja segamatut vaadet aknast õue, et linde jälgida. Tädi Miisu ei ole kass, kes tahaks üksnes omapäi toimetada, pigem vastupidi – ta otsib inimese lähedust ja seltskonda.
Tädi Miisu on imeliselt siidise kasukaga 3,5-kilone kiisu, keda on väga mõnus paitada. Ta on tubli ja mittevaliv sööja, talle sobib nii kuivtoit kui ka konserv. Hoiukodus on teda harjutatud küünte lõikamise, rohtude andmise ja silmade puhastamisega, seega on ta juba oluliselt tolerantsem vajalike hügieenitoimingute osas.

Liisu, Miisu ja Joosep on kolm toredat triibikut, kelle omanik lahkus meie seast raske haiguse tõttu. Liisu (Mamma) ja Miisu (Tädi) on umbes kolme aasta vanused õed. Joosep (Jossu) on Liisu poeg, kes sündis 2022. a suvel.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×