Uues kodus

Joosep

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Omanik suri
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Joosep, hüüdnimega Jossu on olnud terve oma elu tubane korterikass. Ta on umbes aastane, seega täitsa noor kass, võiks isegi öelda, et teismeline. Nagu kassid ikka, tahab ta päevas mitmeid tunde rahulikult lamada ja magada, kuid noorele kassile omaselt on tema päevas väga oluline mäng. Ta on kasvanud koos teiste kassidega, seega harjunud oma ruumi jagama ning suhtub teistesse kassidesse isaliku hellusega. Jossul on väga tugev emotsioniaalne side Tädi Miisuga, ideaalis võiks Jossu minna uude koju koos Tädiga, et kohanemine oleks kergem. Jossu on üks õrna hingega hiiglane.
Jossu on inimsõbralik, noolib paisid ja armastab valjult inimese süles nurruda. Hoiukodus harjus Jossu uue elukorraldusega umbes kahe nädalaga: alguses oli ta üpris stressis ja peitis end mööbli alla, kuid mõne päevaga algas kiire kohanemine ning nädalaga otsis ta juba ise inimese lähedust. Mida päev edasi, seda avatumaks ja toredamaks on ta muutunud. Jossu ei ole kass, kes tahaks üksnes omapäi toimetada, pigem vastupidi: ta otsib lähedust ja seltskonda. Jossule meeldivad teised kassid, ta saab neilt enesekindlust ja armastab nendega koos toimetada. Jossu ei saa jääda kodu ainsaks kassiks, see viib ta stressi.
Jossu on imeliselt siidise kasukaga 3,5-kilone kiisu, keda on väga mõnus kaisutada. Võib eeldada, et ta kasvab veelgi, sest tal on suured jõulised käpad ja lõvilikult lai nina. Teda on välimuse põhjal võrreldud tiigri või ilvesega. Ta on tubli ja mittevaliv sööja, talle sobib nii kuivtoit kui ka konserv. Hoiukodus on teda harjutatud küünte lõikamise, rohtude andmise ja silmade puhastamisega, seega on ta juba oluliselt tolerantsem vajalike hügieenitoimingute osas.

Liisu, Miisu ja Joosep on kolm toredat triibikut, kelle omanik lahkus meie seast raske haiguse tõttu. Liisu (Mamma) ja Miisu (Tädi) on umbes kolme aasta vanused õed. Joosep (Jossu) on Liisu poeg, kes sündis 2022. a suvel.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×