Hakka hoiukoduks

Tartu Kassikaitse vajab Tartus uusi hoiukodusid, kes on nõus ajutiselt enda juurde võtma kodu otsivaid kasse. Ei maksa arvata, et kui teil ei ole avarat maja, siis te ei või olla abiks kasvõi ühele kassile. Mõnikord võib väike ruum olla isegi parem, sest siis on kiisu inimese silma all ja paikäe ulatuses. Loe rohkem selle kohta, miks hakata hoiukoduks.

Kui võtate enda juurde tänavalt leitud kassi, siis on talle eelnevalt Kassikaitse poolt tehtud esmased protseduurid. Kassikaitse üritab aidata nõuga, toetada kvaliteettoidu ja liivaga, otsib kassile kodu. Vaata ka meelespea esmakordsele hoiukodule

Kui on soov aidata ja teha head endast nõrgematele- HAKKA HOIUKODUKS!!!
Täida ära meie ankeet ja me võtame esimesel võimalusel sinuga ühendust.

Võibolla on ka sinu tuttavate hulgas inimesi, kellele läheb korda
koduta käpaliste, kes ei ole ise oma olukorras kull kuidagi süüdi, õnnetu olukord korda. Palun jaga ja koos saame me neid aidata!

magav kass

Pane tähele! – Kui sul on endal kass, siis peab ta kindlasti olema vaktsineeritud.

Mõned näpunäited hoiukodule:

Esmalt loe läbi meelespea esmakordsele hoiukodule.
Kui hoiukodu läheb kliinikusse, siis transpordipuur peab olema laitmatult puhas. Põhjas olgu pehme riie, mida võib saada kassikaitselt (käterätt, t-särk vms). Vahet ei ole, kas on isiklik või KK transpordipuur. Kliinik on meile sageli teada andnud, et hoiukodude puurid on räpased.
Kliinikusse minekul palun teipida puuri peale paber ja täita see ära koos oma mentoriga, sest tehtavad uuringud ja protseduurid peavad olema eelnevalt kooskõlastatud Kassikaitsega.
Kui tagastate midagi kassikaitse tarvikutest, tuleb kõik puhtaks pesta kuuma vee ja seebiga ning võimalusel desotada(saab KK-lt Gutasepti, kui toote spreipudeli). Kui on desotamata, siis panna infoga kleeps peale. Sama kehtib ka suurte hoiupuuride kohta, need tuleb kokku panduna vannis kuuma vee ja seebiga pesta.Ka liivakastid täiesti puhtana tagastada. Pesad jm pehme materjal pesta pesumasinas läbi.

Oled valmis? Täida ankeet ja meie vabatahtlik võtab sinuga ühendust:


Hakka hoiukoduks

Sulge
×