Annetada saab:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod: 
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC:HABAEE2X 

Meie organisatsiooni võimalused kasse aidata sõltuvad ainult meie annetuskontole laekunud annetusrahast. Kogu annetustega saadud raha kulub eranditult kasside tänavalt päästmise, toitmise ja ravi peale (s.h. parasiiditõrje, vaktsineerimine, steriliseerimine/kastreerimine, kvaliteetne toit, kassiliiv). Loe rohkem Tartu Kassikaitse tegevuse, majandusaruannete ja põhikirja kohta siin. Järgime ka annetuste kogumise head tava.

Ühekordne annetus

Tee endale sobiv annetus kindla kiisu, kindla otstarbe jaoks just sinule sobivas summas. Sellised toetused tagavad ootamatud kulud, võimaluse ühele või teisele kiisule tagada kiire abi. Summa saad valida ise, olgu see 1 euro või 100 eurot, meie jaoks on iga euro tohutu väärtusega.

Püsikorraldus

Püsiannetaja on inimene, kes toetab Tartu Kassikaitset iga kuu kindla annetussummaga. Selleks peab sõlmima oma kodupangas püsikorralduslepingu, millest on võimalik iga hetk oma internetipangas loobuda. Püsiannetuse suuruse ja selle laekumise kuupäeva valib annetaja ise ning summa laekub automaatselt kord kuus Tartu Kassikaitse pangakontole. Annetus laekub vaid juhul, kui annetaja pangakontol on vahendeid (kui ei ole, siis ülekannet ei toimu).

Miks on püskorraldus eriti oluline?
Püsikorralduse tegijad annavad meie vabatahtlikele turvatunde. Igapäevaselt jõuab meieni abipalveid päästa tänavakasse, päästes kasse ei tea me kunagi, kui suured tulevad nende raviarved. Lisaks tähendab püsikorraldusega laekuv raha, et saame südamekergusega tellida toitu, et hoiukodudes olevad kassid saaksid kõhud täis ja steriliseeritud. Kõige olulisem on aga turvatunne, et saame haigestunud, piinatud ja kannatavad kassid terveks ravida.

Meie ühing on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja. Iga annetaja saab annetuselt tulumaksu tagasi.

Annetada saab:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod: 
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC:HABAEE2X 

Kampaania: 1-eurone-annetus

Novembris kutsume üles osalema ja jagama #1euroneannetus kampaanias. Tee tänavakasside päästmiseks ja raviks ühe eurone annetus või kui võimalik, püsikorraldus 1-eurot kuus. Jaga kampaaniat oma asutuses või avalikes kohtades, laadides alla kampaania poster. Iga euro aitab meil jätkata oma tööd teadmisega, et kasside fännid on valmis toetama, aitama tasuda kasside raviarveid ja me ei pea otsustama, kas ravida ühte või teist kassi. Saame igale kassile pakkuda ravi ja elu, mida ta väärib.

IDEE: Tee 1-eurone püsikorraldus terveks 2021-aastaks!

Võtame vastu esemelisi annetusi

 • kassiliiv – taimne, klombistuv (nt Cat’s Best, Greenwoods, Super benek corn);
 • kassitoit, mis on ostetud loomapoest: minimaalselt 70% lihasisaldus, loomse- ja kondijahu vaba, ilma teravilja, soja, kunstlike värvainete, maitseainete ja säilitusaineteta. Näiteks sobilikud brändid on Applaws, Farmina (palun konsulteeri enne annetuse tegemist);
 • loomadele sobilikud mänguasjad (pallid, nutsud, ronimis- ja küüneteritamisalused);
 • metallist ja keraamilised toidu- ja veenõud;
 • froteevannilinad, froteekäterätikud, linad, tekikotid, fliisid, tooli kattepadjad.

Lisaks kulub meie uues kassitoas igapäevaselt kasside tervena ja ruumide puhtana hoidmiseks hulganisti üldhooldus- ja koristusvahendeid:

 • puhastuskeemia: nõudepesuvahend, pesupesemisevahendid ning põranda ja üldpindade puhastusvahendid;
 • desinfitseerivaid vahendid – kasutame igapäevaselt kloriiddioksiidi tablette ja käte desinfitseerimise lahuseid;
 • koristusvahendid: prügikotid, S/M/L suuruses kummikindad, majapidamispaber, mopid, nuustikud, harjad, kühvlid ja panged.
 • tekstiilid: linasest, puuvillasest ja frotee materjalist erinevad lapid, rätikud ja kaltsumaterjal.

NB! Palume mitte tuua (mõned neist asjadest on kassidele ohtlikud): 

 • toidupoest ostetud (looma)toite ja toorest liha/kala;
 • sule- ja vatipatju/-tekke;
 • vedru- ja poroloonmadratseid (eriti mitte täiskasvanud inimeste mõõtudes);
 • inimese riideid;
 • pesemata tekstiile.

Asjade toomiseks võta meiega ühendust siin või kirjuta Tartu Kassikaitse Facebooki sõnumitesse. Suur tänu toetuse eest!

Sulge
×