Hakka vabatahtlikuks

Kuidas panustada kasside heaolule?

1. Hakka hoiukoduks! Vajadus uute hoiukodude järele on väga suur, sest kahjuks on kodutuid ja hüljatud kasse ning kassipoegi kaugelt rohkem, kui on meie praeguste hoiukodude võimalused nende päästmiseks. Hoiukodu võib pakkuda korraga ka ainult ühele-kahele kassile – juba sellest on suur abi! Tundub põnev? Vaata rohkem ja täida huviavaldus siin

2. Tule kassituppa abistama. Alates 2020. aasta märtsist on Tartu Kassikaitsel kassituba, kus on olenevalt ajast 20-30 kiisut. Nende heaolu saame tagada vaid igapäevase hoolitsemisega ja selleks vajame vabatahtlikke, kes aitavad koristada, toidu- ja veekausid täita, liiva puhastada ning kontrollivad, et kiisud tunnevad end hästi. Kui leiad paar-kolm tundi nädalas või päevas, et kiisude eest hoolt kanda, kirjuta tartukassikaitse@gmail.com.  

3. Korralda heategevuslik korjandus tööl, koolis või mujal. Näiteks jõulude ajal võib selle asemel, et oma töö- või klassikaaslasele jõulupeol kingitus teha, otsustada kollektiivselt annetada muidu kingituste peale kuluv raha kasside abistamiseks.

4. Tee heategevuslikku käsitööd. Kui Sulle meeldib maalida, kududa, heegeldada, savist voolida või mõnda muud käsitööd teha, siis annetades enda käsitööd, saame seda müüa laatadel, näiteks jõululaadal, et koguda raha kasside abistamiseks.

kassi toitmine

5. Aita projektide kirjutamisel. Kui oled sellega varem kokku puutunud, siis võiksid oma oskusi kasutada selleks, et aidata Tartu Kassikaitsel projekte kirjutada ja rahastust saada.

6. Aita sponsoreid leida. Kui Sulle meeldib suhelda ja kontakte luua, siis võiksid oma oskusi kasutada selleks, et meie tegevusele sponsoreid leida.

7. Hakka Tartu Kassikaitse fotograafiks. Kui Sa puutud hobi- või tööalaselt kokku fotograafiaga, siis oled oodatud meie hoiukodudesse, et saaksime kassidest ilusaid pilte teha.

8. Aita transpordiga.


Võibolla on Sul mõni muu oskus või võimalus, millega meid aidata saaksid? Võta kindlasti ühendust ja jälgi meie tegemisi Facebookis!

Sulge
×