Uues kodus

Liisu

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Omanik suri
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Liisu, hüüdnimega Mamma on vähemalt teadaolevalt olnud terve oma elu tubane korterikass. Ta on umbes kolm aastat vana, seega noor kass. Nagu kassid ikka, tahab ta päevas mitmeid tunde rahulikult lamada ja magada, kuid noorele kassile omaselt on tema päevas väga oluline mäng ja liikumine. Ta on kasvanud koos teiste kassidega ja kasvatanud üles neljaliikmelise pesakonna, seega harjunud oma ruumi jagama ja suhtub teistesse kassidesse ja nende ulakustesse emaliku kannatlikkusega.
Liisu on inimsõbralik, otsib inimese lähedust, noolib paisid ja armastab valjult inimese süles nurruda. Hoiukodus oli Liisu üks kiiremaid uue elukorraldusega harjunud kiisusid: tema oli valmis juba paari päeva pärast hoidjate juurde voodisse magama ronima ja hommikul nurrumootori käivitamisega inimesi äratama. Liisu ei ole kass, kes tahaks üksnes omapäi toimetada, pigem vastupidi – ta otsib inimese lähedust ja seltskonda. Liisu sobiks seltsiliseks ka vanemale inimesele, kuna on iseloomult rahulik ja leplik.
Liisu on sale kiisu, kaaludes veidi alla 3 kg, kuid tubli ja mittevaliv sööja, talle sobib nii kuivtoit kui ka konserv. Hoiukodus on teda harjutatud küünte lõikamise, rohtude andmise ja silmade puhastamisega, seega on ta juba oluliselt tolerantsem vajalike hügieenitoimingute osas.

Liisu, Miisu ja Joosep on kolm toredat triibikut, kelle omanik lahkus meie seast raske haiguse tõttu. Liisu (Mamma) ja Miisu (Tädi) on umbes kolme aasta vanused õed. Joosep (Jossu) on Liisu poeg, kes sündis 2022. a suvel.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×