Uues kodus

Rosso

Sugu: isane

Värvus: oranž

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Meeri
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab, 25.11.22:

Rosso on oma õe Nelliga võrreldes tõeline vanem vend. Ei tee ta pättust ega otsi pidevat paitust, vaid rahulikult vaatab kõrvalt ja jälgib tegevust. Küll on ta aga söögi peale maias. Kui on söögiaeg, tuleb või varbast hammustama, et see tähtis toiming ometi perenaisel meelest ei läheks. Samuti on igasugune lauale jäänud toit talle piisavalt suur ahvatlus, et keelud ununeksid. See-eest on ta väga õnnelik, kui hoiukodu aastane inimlaps oma kõrgest toolist talle toitu jagab, no siis tuleb eeskuju näidata ja kõik ära süüa! Hoiukodus on ta saanud hüüdnimeks Tööloom, sest Rosso on pidevalt kärbse- ja ämblikuvalves, kui mõni julgeb oma nägu näidata, siis Rosso on kiirelt kallal ja võid kindel olla, et see putukas enam perenaist ei kiusa 🙂
Kahjuks ta hoiukodu suure ja hoogsa koeraga läbi ei saa. Lapsega mängib, kuid pigem vähe.
Üldiselt on Rosso vaoshoitud ja veidi ettevaatlik, kuid väga tark kassike, kes naudib pere lähedal olemist ja paitusi. Ta võib minna koju üksikuks kassiks toredale perele, kes tahaks temaga seltsida ja mängida, kuid jätab ka ruumi iseolemiseks. Rosso tahab koju, kus ei ole väikelapsi ega koeri-teisi loomi. Talle meeldiks koju minna ka oma õe Nelliga.
***

 

Rosso on mängulustlik kassipoiss. Kõik, mis teeb häält ja liigub on tema tagaajamise sihiks. Süles ta väga ei püsi, välja arvatud siis, kui õde Nelli ronib inimese sülle ja on aeg puhata, siis ronib ka Rosso sülle ja keerab õe kaissu puhkama. Nurrub puhkeolekus kõvasti, aga mürada tahab veel rohkem.

Rosso tuli Meeri kolooniast ja on olnud hoiukodus koos õe Nelliga ja ideaalis võiksid koos ka koju minna või siis seltsiks teisele kassile.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×