Uues kodus

Nelli

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Meeri
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab, 25.11.22:

Nelli on armas kiisupoeg, kes käitubki nagu pisike laps, terve päev möödub mängides ja magades. Iga päev avastab ta midagi uut ja põnevat, peale mida teeks hea meelega perenaise süles väikse uinaku. Vahel teeb mänguhoos ka veidi pättusi, kuid lastel ikka juhtub, eks! Õnneks on ta seni elanud koos vend Rossoga, kes on alati nõus tegema väikse võidujooksu või maadluse, et päris igav ei hakkaks.

Hoiukodus talub Nelli ära aastase lapse karmimad “silitused” ja suure koera “musid”. Mängu käigus tulevad aga vahel küüned välja, eriti kui tuleb oma mänguasjast sõna otseses mõttes kümne küünega kinni hoida, et mõni inimlaps seda ometi ära ei saaks võtta. Üldiselt on ta parajalt julge kiisuke, kelle mäng kunagi ei lõppe.
Nellil on ka eriline oskus pikutada inimese otsas. Kusiganes ja kuidasiganes perenaine parasjagu aega veedab, suudab Nelli end lähedale sättida. Püsti toimetades hüppab ta õlale, õues jalutades sätib ta end kapuutsi sisse. Ja kui perenaine tõesti liiga ebamugavaks osutub, keerab ta hea meelega oma venna Rosso külje alla. Nelli otsib kodu üksi või koos venna Rossoga. Kui läheb üksi, siis võib ees olla lapsi ja koeri, aga kui vennaga, siis soovib ta pigem rahulikku keskkonda, kus ka vennal hea oleks.
***

Nelli armastab kõige rohkem inimese sülle pugeda ja nurruda. Ta on väga sõbralik, kui inimene tuppa astub, jookseb pikali. Kui inimene istub, ronib sülle ja teeb endale pesa, vahetab asendit, magab edasi. Kui aga venna Rosso valjusid hääli oma mängimisega teeb, hüppab temaga rõõmsalt mängima. Nellist võib jääda helliku mulje, kuid kui on aeg mürada, teeb vahel isegi Rossole silmad ette: jookseb kiirelt ja hüppab mänguasjale täie jõuga peale. Ta on veidike kiitsakam, aga sööb korralikult, seega peagi ilmselt nii kõhnake ei ole. Nelli on tõeline rõõm just neile, kes otsivad kassilt lähedust.
Nelli tuli Meeri kolooniast ja on olnud hoiukodus koos vennaga ja ideaalis võiksid koos ka koju minna või siis seltsiks teisele kassile, kuid ilmselt sobib ka üksikuks kassi-diivaks.

Kommentaarid

  1. Pille

    Kuskil mujal nägin, et ta on juulis sündinud, siin 6-kuune. Kumb õige on?

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×