Uues kodus

Mamma Mari

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 10 a.
  • Sirgala
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Selleks ajaks, kui karismaatiline kassimamma Mari kassituppa saabus, oli tema võsuke juba meile kõigile tuttav ja teada – nimelt on Mamma Mari meie hoolealuse Mai ema. Kui oled Mai tegemistega kursis, siis polegi muud öelda, kui mamma mia!! Mai on väga ekstravagantne ja enesekindel kassipreili ning olime juba valmis selleks, et tema üleskasvatanud Mari on täpselt samasuguse tulise hingega.
Peagi aga nägime, et Mai ema on hoopis tagasihoidlikum kui tütreke. Ta on tõeliselt armas ja hea isuga, kuid siiski veel inimeste suhtes umbusaldav. Mari on üle kaheksa aasta pidanud tänavatel vastu pidama ja me ei kujuta ettegi, mis kõik tal seal eluteel on ette tulnud ja mida ta kõike on pidanud üle elama. Nüüd väärib ta lõpuks ometi oma õnnelikku stabiilset kodu.
Kui sul on tekkinud tahtmine võtta endale (hoiu)kass, kes tõesti abi vajaks, siis Mamma Marile kodusoojuse pakkumine oleks see õige valik. Mari on läbi elanud palju ning ka kassitoas on ta õnnetu, eksinud ilmega. Ometi on see vaid inimeste hoolimatuse tagajärg ja õiges kodus, kus talle rahulikult kohanemiseks aega antaks, võib ka sellisest arast kiisukesest saada sõbralik nurrumootor. Vaja on lihtsalt kohta, kus ta saaks omas tempos inimestega tutvuda ja usku nende headusesse taastada. Ole Mamma Mari jaoks see inimene, et ta ei peaks enam iial kurvalt kurnjäuma: „Mamma Mia, here we go again!“


Mari on Mai ema.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×