Otsib kodu

Mai

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Sirgala
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Mai, haruldase kasukaga kaunis noor kassineiu, saabus kassituppa aprilli lõpus Sirgalast. Algul oli pisike kiisu inimeste suhtes ettevaatlik, kuid nautis vabal ajal pallide taga ajamist, teiste kassidega müramist ja aknal lindude vaatamist. Nüüd aga läheb Mai silmnähtavalt iga päevaga julgemaks! Kõigepealt lõpetas ta inimese iga liigutuse peale susisemise. Nädal hiljem, kui vabatahtlik lähenes talle palliga, ei jooksnud ta enam diivani alla peitu, vaid jäi ootama, et talle palli visataks.

Pärast kaht kuud kassitoas elamist jõudis Mai juba nii kaugele, et oli peaaegu valmis vabatahtliku näpu pealt maiuseid lakkuma! Inimese käsi on veel tema jaoks pisut hirmutav, nii et hetkel tahab ta pisut kaugemalt maiuse lihtsalt käpaga näpu pealt maha tõmmata, kuid näha on, et huvi on nii-nii suur ja küllap peagi julgeb ta ninaga õrnalt ka inimese kätt müksata. Igatahes on selge, et tee Mai südamesse käib läbi toidu!

Mai ja Jack on küll meie kassitoa ajaloo suurim armupaar! Need kaks kassikest kiindusid üksteisesse nii täielikult, et teineteise kaisus magades oli nurrumist kuulda üle toa nagu traktorimürinat. Mai on paari uudishimulikum külg, käib inimesel konstantselt sabas ja keeldub millestki ilma jäämast. Jackile sobib pigem omaette päev läbi pesas tukkuda, peaasi, et Mai ööseks ikka talle kaissu roniks. Koos ootavad päris oma kodu juba 2022. aasta juulist.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×