Otsib kodu

Jack

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Kükita küla
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Uuendatud 12.1.22:
Kui Jack Kassituppa saabus, oli ta üsnagi kehvas seisus. Ta kõrvad olid põletikus, parema kõrva taga haavand, ning kõigele sellele lisaks keskkonna muutus ja inimestega esmane kokkupuude. Kogu kompott mõjus Jackile üsnagi laastavalt. Ta lamas kassitoa puuri põrandal liikumatult, ning lasi vabatahtlikel ilma vastuhakuta ravisalvi määrida. Olime vabatahtlikega Jacki pärast mures, kuna stress võib pikendada kassi tervenemist. Õnneks leidsime Jackile ajutise hoiukodu, kus ta saab rahus olla ning harjuda inimese seltskonnaga.
 
Hoiukodu kirjutab:
Jack on meie juures olnud peaaegu nädala. Liigume edasi tibusammudel, kuid edasi me liigume. Pakkusime hoiukodu Jackile teades, et tema usaldus tuleb välja teenida. Katkiste hingede parandamine on midagi väga ilusat. Oleme püüdnud temaga mängida, rääkida, paitada, anda talle oma turvaline ruum, rahu, vaikus. Meie püüdlused temaga sõbraks saada on olnud hetkel ühepoolsed ning tagasitõrjutud, kuid jätkame ja ind pole kuskile kadunud. Ükski hea asi ei tule siin elus pelgalt käe viipest ja enese egoismil sõudes. Kui kass ei usalda meid (veel), on tal selleks õigus ja me austame seda.
Jacki jaoks algab elu öösel, mil pererahvas magab. See aeg on Tema aeg. Ja proovigugi pererahvas öösel vetsu minna, sest siis tuleb peitu tagasi joosta! 😃 Öösiti käib Jack tubades ringi ja uudistab kõik nurgatagused läbi. Me näeme, et tegelikult on ta väga vahva kassipoiss, kes lihtsalt pole oma kestast veel välja tulnud. Aga pole hullu, ilusad liblikad kooruvadki tasapisi 😊

 

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×