Kadunud

Lucky

Sugu: emane

Värvus: kilpkonnakarva, triibuline

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 6 a.
Kadunud: 20/05/2022
  • Tsirguliina
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

20.05 läks Veeriku ja Maarjamõisa piirkonnas kaduma kass Lucky. Kass on kiibistatud, emane ja väga arglik. Palun leidjal helistada telefonil 5177121.

Uudiseid hoiukodust (31.5.21)
Lucky on muutunud sõbralikumaks, vastu jalgu hõõruvaks kassiks, kes on elegantne ja samas ka tagasihoidlik. Talle meeldivad nii teised kassid kui inimese pai. Sülle veel ei lase võtta ja äkiliste liigutuste puhul eemaldub, aga on näha, et oma kodu ja oma inimene on see, mida ta veel vajab, et olla tõeline särav kuninganna. Istub ja lebab uhkelt diivanil, kõrgustes asuv aknalaud ja peidukad diivani taga on ammu unustatud.

Uudised hoiukodust (5. aprill 2021)
Metsik(ult painuruv kass). Viimane nädal on samm-sammult julguse arenguid näha, alguses tuli toitu sööma, kui olin juures, siis lasi veidi pai teha kõrgel aknalaual (tema turvatsoon), täna hommiku tuli ise vastu ja nurus pai ja nurrus täiel võimsusel.

*

Uudised hoiukodust (6. märts 2021)
Lucky on kartlik, aga siiski kohanenud hoiukodueluga. Ta saab hästi läbi hoiukodu isase kassi Tuutuga ning on juba uudishimulik. Inimest lähedale väga ei lase, aga kui rahulikult istuda, tuleb uudistama. Lucky on väga sügava pilguga ja mõtlik kass, kes vajab armastavat päris-kodu, kellel on kannatlikkust tema eest hoolt kanda, talle lähedust pakkuda ja samm-haaval usaldust tekitada.

Kui sa oled selleks valmis, siis täida kodu-pakkuja ankeet. Lucky sobib ka koju, kus on rahulik isane kass ees.

*

Lucky ja Klaara otsivad kodu.

2020. aasta jäi oma julma stiili juurde ka detsembris. Just kui tundsime, et oleme asjadega mäel, kiisud said kodudesse ja saime ravide eest tasutud, tuli appikutse. Pühadenädala veetsid Tartu Kassikaitse päästjad ÜHEKSA kassi päästmise ja elu-ja-surmaga võitlemisega. Kuigi kõik sai tehtud (mille eest on ka arveid näidata), pidi Lucky kaotama oma kaks noorukest pojakest. Selline pühade”kink” murdis meie südamed. Õnneks jäi Luckyle alles üks kiisuplika, Klaara. Ema ja tütar saavad olla teineteisele lohutuseks. Nende oht on nüüd möödas ja saavad turgutuseks Hill’s Pet Nutrition Gastrointestinal Biome krõbinaid ja konservi.

Nüüd saame loota vaid teile. Pühade ajal päästetud ja ravitud kasside eest on meil tasuda raviarved 1900 euro eest ja leida Luckile ja Klaarale hea kodu, kus taastuda ja taastada usk maailma headusesse. Vajame HÄDASTI teie toetust, sest see pühadeüllatus on ootamatu. Palun leia mõned eurod ja tee annetus ja jaga seda postitust ka teistega, lisades oma üleskutse.
Oleme murtud, kuid me ei oleks teinud midagi teisiti: iga kass väärib päästmist ja et tema eest seistakse. Ükskõik, mis hinnaga, seni, kuni on lootust. Oleme näinud nii paljusid kasse, kes on surmaga võitluses ellu jäänud ja saanud kellelegi imeliseks pereliikmeks. Kunagi ei tea. Loodame, et seisate meiega koos kassi hingekeste eest.

Annetuse tegemiseks andmed:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC: HABAEE2X

Lucky tütred on Klaara, Moka ja Lisette.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×