Broneeritud

Klaara

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 9 k.
  • Tsirguliina
  • kiibitud | vaktsineeritud

Minust

Lucky ja Klaara otsivad kodu.

2020. aasta jäi oma julma stiili juurde ka detsembris. Just kui tundsime, et oleme asjadega mäel, kiisud said kodudesse ja saime ravide eest tasutud, tuli appikutse. Pühadenädala veetsid Tartu Kassikaitse päästjad ÜHEKSA kassi päästmise ja elu-ja-surmaga võitlemisega. Kuigi kõik sai tehtud (mille eest on ka arveid näidata), pidi Lucky kaotama oma kaks noorukest pojakest. Selline pühade”kink” murdis meie südamed. Õnneks jäi Luckyle alles üks kiisuplika, Klaara. Ema ja tütar saavad olla teineteisele lohutuseks. Nende oht on nüüd möödas ja saavad turgutuseks Hill’s Pet Nutrition Gastrointestinal Biome krõbinaid ja konservi.

Nüüd saame loota vaid teile. Pühade ajal päästetud ja ravitud kasside eest on meil tasuda raviarved 1900 euro eest ja leida Luckile ja Klaarale hea kodu, kus taastuda ja taastada usk maailma headusesse. Vajame HÄDASTI teie toetust, sest see pühadeüllatus on ootamatu. Palun leia mõned eurod ja tee annetus ja jaga seda postitust ka teistega, lisades oma üleskutse.
Oleme murtud, kuid me ei oleks teinud midagi teisiti: iga kass väärib päästmist ja et tema eest seistakse. Ükskõik, mis hinnaga, seni, kuni on lootust. Oleme näinud nii paljusid kasse, kes on surmaga võitluses ellu jäänud ja saanud kellelegi imeliseks pereliikmeks. Kunagi ei tea. Loodame, et seisate meiega koos kassi hingekeste eest.

Annetuse tegemiseks andmed:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC: HABAEE2X

Klaara õed on Lisette ja Moka, ema on Lucky.

Sulge
×