Kassid vajavad transpordi- ja kütuseabi!

Oleme alati selgelt öelnud, et iga sent, mis saame, läheb kasside ravile, toidule, liivale. Kasside päästmise töö üks igapäevaseid kulusid on aga lisaks ka transport ja sellega seonduv. Meie vabatahtlikud ja hoiukodud käivad kassidega kliinikus, puuridega kasse püüdmas, kasse koju viimas, jne. See tähendab sõitmist Tartu linna vahel pea iga päev ja seda mitu korda, päästnud oleme kasse ka Peipsi äärest ja Eesti teistest otsadest. Tänaseni on vabatahtlikud isiklikku transporti kasutanud ning katnud kõik kulud. Sellises mahus sõitmine on aga suur kulu autole endale ja kütusele. Enamasti on ka kindlad vabatahtlikud, kes põhikoormuse enda õlule on võtnud. Nüüd oleme olukorras, kus see ei ole jätkusuutlik ja vajame teie abi.

Anneta auto kasutus ja/või kütuseks raha

1. Soovime Tartu Kassikaitse vabatahtlikele kasutamiseks töökorras autot. Ehk on keegi, kes ei vaja oma autot, on ostmas uut või on lihtsalt valmis oma terve auto Kassikaitsele loovutama? Oluline on just see, et auto oleks vastupidav, ökonoomne ja ei vajaks koheselt parandust – meil pole selleks võimalusi. Võib-olla on sul hoopis tutvusi autode müügiga tegeleva firmaga, kes on valmis sponsorluse korras ühe auto meile loovutama?

2. Vajame abi kütuse eest maksmisel. Selleks võid teha sihtannetuse, selgitusega “kütus”, või võtame vastu ka tanklate kinkekaarte. See vähendaks oluliselt vabatahtlike koormust, kes niigi omast taskust maksavad oma auto paranduste, puhastamiste ja kütuse eest ja samal ajal teevad kasside päästmsieks kõike muud.

Toimiva transpordita ei ole meil võimalik kasse päästa, ravida ja koju saada. See on seni olnud nähtamatu tööriist. Vajame nüüd aga teie toetust, et tulla toime ja kergendada oma tööd. Kui oskad meid aidata, pakkuda mõnda muud lahendust, palun võta ühendust!NB! Palun mitte pakkuda katkiseid, remonti vajavaid, seisnud autosid. Tee endale sobiv annetus pangalinkide kaudu 👉www.kassidkoju.eu/anneta.

Ülekande saab teha ja püsiannetuse seadistada:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: auto/kütus
Pangakontod:SEB: EE581010220072929015 või
Swedbank: EE412200221042553213 Foto internetist.

Jaga

Kirjuta kommentaar

Sulge
×