Otsib kodu

Winston

Sugu: isane

Värvus: oranž

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 6 a.
  • Tartumaa
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Terve aasta on möödas sellest, kui pakkusime välja, et meie imeline Winston võiks saada mõne ägeda turismitalu või looduslähedase talupere maskotiks, külaliste tervitajaks ja igapäevaseks meelelahutajaks. Terve aasta, ent Winston ootab ikka veel kassitoas selle vastutusrikka ameti tööpakkumist…

Winstoni lugu on tegelikkuses äärmiselt pikk, kurb ja keeruline. Meieni jõudis ta aastaid tagasi külma talveilma hüljatuna, pikaaegse vägivalla tunnusmärkidega ning pulstunud ja roojase kasukaga. Aastatega on vabatahtlikud teinud palju tööd ja pakkunud talle palju armastust ning heade annetajate abiga oleme saanud Winstoni elu täielikult muuta. Nüüd on ta kassitoas esimene, kes külastajaid või vabatahtlikke tervitab, ja viimane, kes neid ära saadab. Tegelikkuses tahaks ta seda teha oma kodus.

Miks siis see imeline kass pole kodu leidnud, kuigi pea kõik külastajad sellise uhke välimuse ja ägeda iseloomuga kassi vastu huvi tunnevad? Sellel on üks õnnetu põhjus. Nimelt on inimeste poolt tekitatud füüsiline vägivald nii kohutav ja jäädav, et täna ei ole Winstonil 100% kontrolli oma põie üle. Ilmselt jääb ka põiepõletik tal krooniliseks. Kui ta saaks enamuse ajast oma territooriumil õues veeta, poleks see probleem. Jahedamal ajal võiks saada varju laudast või muust ruumist, mis ei karda väikest sirtsutamist. Ta teab küll, kuidas liivakastis käia, aga lihtsalt vahepeal juhtub.

Oleme valmis aitama nõu ja jõuga, et Winstoni uus keskkond läbi mõelda. Saame vajadusel toetada Winstoni edasisi tervisekontrolle ning anname hea meelega tõsisele huvilisele infot pikemast loost.

Kui tead mõnda talupidamist, kus Winston oleks teretulnud, siis palun jaga seda postitust temaga. Ärme lase mööduda järjekordset aastat, mille Winston peab endiselt kassitoas veetma!

Kodu pakkumiseks täida ankeet https://kassidkoju.eu/kassi-votmise-ankeet/.

Kuna Winston on meiega juba mitu aastat olnud ja on vajanud ka pidevaid arstilkäike, on teamaga seotud arved üsna suured. Oleme tänulikud iga euro eest, mis aitab meil teda toita ja garanteerida vajalik ravi. Annetada saad kiirelt pangalinkidega või tee (püsi)annetus internetipangas. ❤

www.kassidkoju.eu/anneta

Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015
Swedbank: EE412200221042553213

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×