Uues kodus

Trinity

Kassid kodus:Neo karvane õde, sai uue kodu Tartusse Trinity jõudis meie juurde jõululaupäeval. Nii et ta on meie pisike jõulurõõm. Hakkasime teda Pusaks nimetama, sest ta on nii armsa väikese pusalooma moodi.
Esimesed paar päeva uuest kodus olles ta pelgas ja võõristas ning tema lemmikkohaks oli riidekapp, kust ta vaid kastilkäimise ja söömise ajaks välja tuli. Aga juba teisel päeval läks silitamise peale nurrmootor tööle ja ei läinudki enam palju aega, kui ta julges juba silitamise peale ka tasapisi kapist välja tulla. Alguses oligi meil taktika, kuidas teda peidupaikadest (kapist, kapi alt, kummuti alt) välja meelitada – me silitasime ta sealt välja. Nüüdseks on Pusa riidekapis olemisest täiesti loobunud ning käib seal vaid ekstreemsetel juhtudel, nagu näiteks siis, kui me teda täidest lahtisaamiseks pesema pidime. Pusa ei mossita eriti pikalt pärast ebameeldivaid toiminguid nagu arsti juures käimine, kõrvatilkade panemine või täitõrjepesu. Mõne hetke möödumisel on ta juba süles ja tahab pai.
Rõõmu on Pusa meile palju toonud. Ta on tõeline süleloom. Eelistab kõikidele muudele kohtadele alati süles magamist (kui tal just palav ei hakka). Ja nurrub nii et tuba kajab. Süles nurruseansil olles meeldib Pusale inimeste käsi lakkuda. Ta võib ennast pikaks ajaks unustada kätt pesema. See on tema viis õrnust näidata.
Töölt koju jõudes on ta meil alati vastas ja jutustab oma päevategemistest ja kutsub diivanile nurruseansile. Üldse eelistab ta inimese lähedust. Ju ta on eriti õnnelik, et ta on endale kodu leidnud. Pusa saatus ei ole nimelt kerge olnud. Pusa vasak kõrv on paremast väiksem, sest millalgi nooruses on ta saanud pihta õhupüssi haavliga, mis on kõrva kasvu kinni pannud ning mis on siiani Pusa kõrva taga naha all peidus. Aga see õnneks Pusa enam ei häiri.
Mängulustlik on Pusa ka. Kõiksugu mänguasjad sobivad. Peaasi, et saaks mängida ja mööda tuba ringi tormata. Ikka tõeline väike kassipoeg – uudishimulik ja mänguhimuline. Tema lemmikuks on valge karvane hiir, kuid kahjuks peidab ta enamus mänguasju mööbli alla ja taha ning seetõttu peab ta vahepeal ilma oma hiireta hakkama saama. Pusa on väga tore kiisu ning me oleme väga õnnelikud ning loodetavasti Pusa ise ka :o) Aitäh Tartu Kassikaitsele!

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×