Uues kodus

Triangela

Kassid kodus:Kui paigalseisva Triangela käpajäljed sirgjoontega ühendada, saame kolmnurga.
Meile teadmata õnnetuse läbi on see erakordselt ilus, Briti lühikarvalise sarnane
kiisuema kaotanud ühe tagumise käpa. Mitu aastat elas Triangela Linnaraamatukogu ees muruplatsil. Nüüd siis lõpuks on selle kiisu hädad lõppenud. Seekord ei sündinud pojad õues külmale kivile, vaid Kassikaitse hoiukodus padja peale.
Triangela on nüüd õnnelik kuue ilusa poja ema. Esimeset šokist on kiisu üle saanud, kohaneb tasapisi, laseb pai teha ja poegadega õiendada. Kontakt:54510091 merike.lillenberg@emu.ee Kas kiisupoegadele on uued kodud juba leitud? >Kellel tõsine soov, broneerige. Sest pojad on tõesti väga ilusad ja tahtjaid kindlasti on.
Aga enne helistage ja räägime, kus ja kuidas kiisu elama hakkab. Põltsamaale 2 uues kodus, 3 broneeritrud. Saadaval ainult Teraspoiss, sündimisest saadik minu lemmik.
Oli kõige pisem. Kartsin, kas jääb üldse ellu, aga jäi ja kasvas oma õdedest suuremakski. mitte Põltsamaale on uues kodus. Ainult ema on pakkumisel. steriliseeritud. Tasapisi harjume inimeste ja kassidega, aga mitte tolmuimejaga.
See jube elukas ajab meid hirmust hulluks. Istub enamasti ühe koha peal. Sööb küll peost ja laseb pai teha, kuid toas ringi kõndida ei julge. et värvi poolest on tõesti egiptuse mau sarnane
http://www.freewebs.com/babsykins/Babsy.JPG
nii Triangela moodi Triangela on tõesti väga harva esineva kasukaga-sellist helehalli triibulist kohtab tavaliselt poegadel, hiljem see tumeneb. Ja tema kolmnurkne nägu on ka väga täiuslike joontega. Muide, 2 nädalat tagasi püüdsime Kaubahalli juurest kinni ilmselgelt Triangela sugulase-kas tütre või õe, Miia, täpselt samasuguse egiptuse mau, kes poegis 10 päeva eest 4 poega. Ja lisaks võttis imetamisele varjupaigast surmast päästetud 4 kasulast. Varsti paneme tema ka koos poegadega kodulehele. Inimest ei karda enam, julgeb tulla üle põranda sööma. Ja pikad paid! Täna öösel magas Triibu (Triangela) osa ööst juba väljasirutatuna tugitoolis.
Olin just paar tundi oma toas tema juures praegu ja lugesin vaikselt pikali olles raamatut. Algul põgenes kiisu tugitooli alla, siis tuli välja ja uuris ikka toas ringi, pikutas isegi päikselaigus vaiba peal ja lakkus ennast kõhu alt ja püherdas mõnusalt, tead küll, kuidas kiisud püherdavad selili olles, kui neil on hea olla.:)
Minuga ta omal algatusel suhtlema ei kippunud, mina temaga ka mitte, lihtsalt oli hea vaadata, kuidas kiisul on rahulik ja turvaline olla.
Niiet shokk kohavahetusest on tänaseks möödas.
Kõike head ja pai Triibu poolt ka! …saavad reeglina veel kõige paremad kodud Täna lubas Triangela ennast juba ka pildistada. Teisel pildil ta veidi kardab põrandaharja, ma just enne pühkisin veidi põrandat (tolmuimejat ei julge kasutada, esiagu vähemalt, äkki on liiga shokeeriv). Esimene “mjäu” on ka ära kuuldud. Nimelt tuli eile akna taha üks kass ja siis Triangela rääkis talle midagi.

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×