Uues kodus

Tisha

Kassid kodus:Kohevakarvaline kassineiu valge sabaotsaga. Tishal on silmad erinevat värvi,
nagu tema emalgi – üks on helesinine, teine on roheline. Istub tihti
tagakäppade peal ja vaatleb maailma enda ümber. Tisha on gurmeest kassike –
esimesena avastas ema söögikausi ja tahab ka iga uut sööki esimesena
proovida. Söögikausi kraabib alati usinalt kinni ja ei tee väljagi, kui
parketil see kuidagi ei õnnestu. Käib kassitualetis ja pärast seda peseb end
hoolega. Kontakt: julia.barsukova@gmail.com 530 245 99 Tisha on tõesti kass, kellele oma toidu kõrvalt meeldib ka suurte kasside toitu mekkida, et äkki seal on parem kraam. Oma suurte silmadega võluks ilmselt igaühe, kohutavalt armas ja tagasihoidliku iseloomuga kassitüdruk. Kohutavalt ilus kass- mida enam vaatad, seda ilusamaks läheb 🙂 ja Jeerikoga ühte nägu. Vahva oleks, kui keegi võtaks nad kassipaariks. Huvitav, kas ta Margot’iga lepiks? kui vana Margot on?
Tisha tahaks väga palju tähelepanu ja armastust just oma pererahvalt saada, see on täielik sülekass tahab väga olla perenaise lemmik. kusjuures väga tark ka, filosoofilise maailmavaatega 🙂
kui oskate oma tähelepanu mõlema kassi vahel jagada ja kui Margot väga tülikas ei ole, siis lepiks ehk küll, sest ta on ju praegugi koos oma õe Naviga mu kodus, mängivad koos, tembutsevad, aga süles tahab ikkagi Tisha olla! need sõnad kuulusid mulle 🙂 T6in Margoti omale aprillis- siis ta oli 2,5 aastane. Kolmeaastane on nyyd juba. Margot ja tylikas? No ei!:D Iseasi jah, kuidas nad m6lemad minu sylle 2ra mahuvad, sest ka Margot on v2ga pailembeline ja hella hingega-kergestisolvuva iseloomuga kassineiu. Tema iseloomu kohta saab t2psustusi ka veel Kassid Kodus–> Kuninganna Margot. ma arvan, et Tisha elaks hea meelega kodus, kus oleks peale teda veel mõni loom, sest ta on Naviga kahekesi olemisega harjunud. Peamine raskus seisneb selles, et kui kinkida Tishale niipalju tähelepanu, nagu ta soovib, tunneb vanem kass end hüljatuna, juhul kui tema ise on samamoodi sülekass nagu Tisha. Kui teine kass on lepliku iseloomuga, siis asi võiks klappida küll. Tishakene läks täna oma uue perenaise Mari juurde, hakkab nüüd uues kodus elama.
Soovin täiest südamest teile mõlemale kõike parimat!!

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×