Otsib kodu

Timoša

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Kükita küla
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Kassi info

21.7.22 kirjutab hoiukodu:

“Timmi (heal kassil mitu hellitusnime) on rahulikuma ja leebe loomuga kass, pai meeldib, ronib pai jaoks ise ka sülle ja külje alla. Pahandusi pole teinud, on viisakas 😊 mängida meeldib ka ja aknast linnukesi luurata. Väike kartlikkus on veel alles, näiteks kui pimedas läheneda või ta kohe ära ei tunne tuttavat inimest, siis võib susiseda.”

*

Timoša on tagasihoidlik kassike, kes otsib (hoiu)kodu, kus julgeks sülekassiks muutuda. Ta päästeti Kükita kolooniast, kus ta polnud kunagi päriselt lahkust ja soojust tundnud. Algselt tundus ta olevat agressiivne, kuid see oli vaid normaalne enesekaitse tundmatuse eest. Ajutises hoiukodus lasi ta kohe endale pai teha, samas aga hoiab siiani saba jalgevahel ja hoiab pigem nurka peitu ja teeb end hästi väikeseks. Kui hoiukodu perenaine paitas ja jutustas temaga, siis tasakesi, ettevaatlikult läheb nurrumootor tööle ja ta vahel isegi sirutas end julgelt välja ja teisel hetkel keeras perenaise lähedusse kerra ja nautis paisid.

Koloonias oli Tim teiste kasside põluall, oli nendest kõige nõrgem ja sai tihti neilt käpaga. Seega vajaks Tim hoolivat peret, kedagi, kes mõistaks teda ja aitaks tal julgust koguda, näitaks kuidas mängida ja annaks talle oma territooriumi, kus tema on kuningas. Kui Tim võiks olla sinu perekonnaliige, siis paku talle kodu.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×