Uues kodus

Tibullus

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Elva
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

See on uskumatu, kui armas alles eelmisel nädalal meie hoole alla saabunud Tibullus on. Ta varastas hetkega kõikide meie vabatahtlike ja oma hoiukodu inimeste südamed lihtsalt oma tõeliselt siira ja sõbraliku olekuga. Seetõttu on veel eriti uskumatu, kuidas ta meieni jõudis… Nimelt korjati pisike Tibu üles ühe maantee kõrvalt põllult, kus kassike oli juba terve ööpäeva värisenud, maadligi roomanud ja haledalt näugunud.

Kahtlustame, et Tibullus on tegelikult endine kodukass, kes lihtsalt mingil põhjusel nagu prügi tee äärde maha poetati ja kellegi teise probleemiks jäeti. Me ei kujuta ainult ette, miks, sest Tibullus on iga kassiomaniku unistus! Armsamat kassi tõesti annab otsida: kassipoisi lemmiktegevus ongi just inimese kõrval enda kerra tõmbamine ja nurrumootori põhja keeramine. Kui parajasti pole inimesel aega lihtsalt kass süles laiselda, siis käib Tibu inimestel hoiukodus truult sabas ringi. Kui temaga jutustada, siis räägib Tibu alati viisakalt ka vastu.

*

13.04.22
Paar päeva tagasi märgati maantee ääres põllu peal ühte kassikest, kes roomas maadligi ja nuttis vaikselt. Kohalikud kohe ei reageerinud ja arvasid, et ehk läheb kass siiski koju tagasi. Kui aga kass oli sama koha peal ka ca 12 h hiljem, siis oli selge, et vaene loomake vajab abi. Nii helistatigi meile ning küsiti abi.
Palusime inimestel ta kohe sealt maantee äärest üles korjata enne, kui ta autorataste all oma otsa leiab: liiklus oli antud kohas väga tihe.

Värisev ja šokis kass läks puuri osutamata vähimatki vastupanu. Vastupidi, ta lausa ise ronis sinna teki alla peitu, tundes kergendust, et keegi talle ometi lõpuks järgi oli tulnud. Kahtlus on, et kass oli sinna hüljatud, selline paigalolek on väga tüüpiline hüljatud loomadele – nad on šokis ja ei oska kuhugi minna. Viisime ta arsti juurde kontrolli, et välistada luumurde ning lasta ta korralikult üle vaadata. Kass tunnistati muidu terveks, ainult tagumine parem käpp oli pisut paistes ning 3 küünt päris ära murdunud. Saab praegu valuravi ning asi peaks ruttu korda saama.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×