Uues kodus

Tibu

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • teadmata
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Hoiukodu kirjutab: Tibu on väike kahe aastane kiisupreili, kes tuli meie juurde hoiukoju märtsikuu teisel nädalal ja elas siin mõnda aega puuris, et uue keskkonnaga kohaneda. Puurist väljas sai Tibu meie resident-kassi Pätuga mõne päevaga sõbraks ja praeguseks on nad põhimõtteliselt lahutamatud – nad teevad kõike koos, mis on tohutult armas.

Kuna Tibu on üles kasvanud kassikoloonias ja talle meeldib hoolitseda teiste kasside eest, siis ta kindlasti väga hindaks, kui uues kodus oleks ka väike seltsiline ees. Meie kodus nt on kiisudel igapäevased pesemise sessioonid garanteeritud ning peale pesu heidetakse üksteise kaissu tuttu.

Tibule meeldib ka väga mängida. Kõik, mis hästi veereb, on tema lemmik. Ja kui kellelgi teisel parasjagu mängutuju ei ole, pole tal absoluutselt probleemi ka üksi mängida. Siiski enamus mänguaega möödub Tibul ja Pätul üksteist taga ajades, luurates ja maadeldes. Seda on mega vahva pealt vaadata!

Inimese usaldamisega on Tibul mõistagi veel raskusi. Mina olen juba mõningase usalduse võitnud, st Tibu tuleb voodis minu jalgade juurde tuttu ja rahulikult lähenedes võin talle ninale pai teha. See on suur samm ja ma olen väga õnnelik selle üle!

Mul pole kahtlustki, et Tibust saab kellegi hea inimese kodus väga tänulik ja armas kaaslane. Aga uus kodu peab teadma, et Tibuga tuleb kannatlik olla ja talle palju aega anda, ta on kindlasti seda väärt!

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×