Otsib kodu

Tibu

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Väike-Maarja
  • steriliseeritud | kiibitud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Triibuline Tibu otsib hoolivat kodu.

Tibu tõi juuli keskel oma neli poega ühe inimese kõrvalhoonesse. Tibu neli poega elavad juba unistuste elu, kuid Tibu ootab veel päriskodu. Kuna Tibu ja püsiasukas Volli vahel valitseb kahjuks süvenev antipaatia, on asjaga kiire.

Tal on omad iseärasused ja iseloom. Ilmselt varasema elukogemuse tõttu võtab sõbrunemine aega, võõrad mehed tekitavad temas hirmu ja päris sülekassi temast tõenäoliselt ei saa (aga mine tea, sest mõne kuuga on tema sotsiaalsed oskused oluliselt arenenud). Väikelastega perre igaks juhuks ei soovita. Tundub, et ta eelistab rahulikku keskkonda ja olla ainus lemmik(loom) kodus. Tema reegleid järgides on ta aga igati käsitletav ja nunnu. Ta on (taas?)õppinud nautima toakassi mugavusi, kuid soovib teha ka õuetiire lähikonnas. Väga mänguhimuline, osaleb aktiivselt aia- ja majapidamistöödel ning naudib (oma inimeste) seltskonda.

Asub Lääne-Virumaal/Tartus.

Tibu on noor kassiema, kes juuli keskel tõi oma neli poega ühe inimese kõrvalhoonesse. Praeguseks on ta pojad suureks kasvanud ja loovutusvalmis ning Tibugi otsib oma kodu! Kassike on sõbralik ja inimeste lähedust otsiv. Poegade kasvades on läinud ka järjest mängulisemaks, hüpates oma lastega võidu sulepulga järgi. Lapsed ja lärm ajavad aga Tibu pisut hirmule, nii et sobiks paremini perre, kus väikseid lapsi ei ole. Tibu on rahuliku iseloomuga, kuid üsnagi kirglik jahimees ja mänguhimuline. Sassi, Sissi, Juku ja Pipa emme.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×