Uues kodus

Tere-tere kassipere

Kassid kodus:Tere, siin me oleme – üks suur ja rõõmus kassipere! Meie ema on kusagil 2aastane ja hea südamega, sest kuigi me oleme juba täitsa suured, õnnestub meil temalt teinekord ikka veel natuke piima välja nuruda. Meil endil on vanust siis nii 3.5kuud, nagu arvati. Täpselt ju ei tea, kui oled tänaval kasvanud, ja me ise ei mäleta oma sündimisest midagi, nagu arvata võib.
Valge, musta laiguga on meie pesakonna ainuke õde, ülejäänud kõik vennad. Jah, siuke poistekamp, heheh.
Siia praegusesse kodusse tulles saime ussirohtu ja parasiiditõrjet kah, no aitäh, on küll kergem elada nüüd. Liivakasti oskame me igal juhul eeskujulikult kasutada ja sõbralikud oleme kah terve karjaga, emme muidugi ka. Tule ja vali ainult, kes meist sulle kõige rohkem meeldib! Või kui aga soovi on, võime terve perega sinu juurde kolida 🙂 Kontakt: mariann@rammo.net, tel.
55 544 697 Vahvad tegelinskid, sedasi hunnikus koos paistavad eriti mõnusad:) Tuuli küsis minult: kuidas nad niimoodi ühte hunnikusse meelitati :))) tegelikult pered vist nii käituvadki? 😉 Kiisud on nüüdseks ka vaktsineeritud ja on valmis uude kodu minema….:)
Kiisupojad on hirmust üle saanud ja tahavad kangesti mängida, eriti armastavad nad mänguhiirt ja omavahel hullata:)))), leplikud ka võõraste kassidega ja eriti meeldib neile vaadata mida tšintšilja teeb, jälgida tema tegevust ja kaasa mängiga….. Äpule leiti hea kodu, vaatamata kiisu tagasihoidlikusele ,võlusid ära tema silmad.Äpule otsa vaadates kohe sulasid, sellised erilised silmad :))))Äpu on halli kiisu ja valge- mustalaiguga kiisu keskel,pea maas.Isegi pildi peale on jäänud ta tagasihoidlikult…..
Lia Kiisupoeg Tommi sõitis Põlvamaale, armastavasse kodusse.Tommi on pildil paremal esimene.(must uhke valge kraega)
Lia Tommi ja Nuustik leidsid koos uue maakodu Sangastes.Tommi pildil vasakul (must) Nuustik tema kõrval.
Lia Tommi läks Põlvamaale, Musta ja Nuustik Sangastesse? Kas ainult Nessa ongi veel poegadest järel? 😀
Mariann R Nelly leidis kodu Saaremaal.
Mariann

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×