Broneeritud

Teele

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: poolpikk

Vanus: 5 a.
  • teadmata
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Minust

Hoiukodu kirjutab, 11.3.23

Teele on uues hoiukodus olnud 2 kuud. Kui varasemas hoiukodus teiste kassidega sõprust ei loodud, siis uues hoiukodus saab ta väga hästi läbi isase kodukassiga ja aktsepteerivad koduse emase kassiga. Ta on tagasihoidlik ja veidi nukker oma olemuselt, kuid kui mänguasi ette jääb, siis on just Teele see, kes kodukassidele mängimist õpetab ja kaasab teisedki mööda korterit pallikeste, lapikeste ja muude mänguasjade tagaajamisse. Inimese paituse peale veel sisiseb, kuid tegelikkuses laseb väikeseid paisid teha, seda küll oma piirides. Öösiti liitub kodukassidega ja magab voodis inimese jalutsi. Vahel tuleb ka üksi voodi peale, et pehmet kattetekki sõtkuda ja nurruda. Teele vajab kindlasti veel aega, kuid eelkõige stabiilset ühte keskkonda, kus lõpuks usaldada ja kus teda armastatakse. Teele eelistaks kodu, kus oleks ka teine kass, kellega koos miilustada ja mängida.

***

Teele on umbes 4-aastane kaunis kassike, kes oma poolpika kolmevärvilise kasukaga on püüdnud nii mõnegi kaasliigilise ja inimese pilku. Kiisuke läks juba eelmise aasta keskel kassitoast hoiukoju, kuid ei jõudnud seal kahjuks ühisele keelele varasema neljajalgse elanikuga ja pidi jaanuari algul taas meie kassitoa perega liituma. Nüüd otsib Teele uut hoiukodu, kus jätkata oma inimese tundmaõppimise teekonnaga.
Iseloomu poolest on kiisu pigem tagasihoidlik, kuid elu hoiukodus on mõjunud talle väga positiivselt. Näiteks meeldib Teelele magada voodis ja kuigi puudutustesse suhtub ta veel teatava ettevaatlikkusega, siis hommikukonservi ootuses kipub ta end vahel siiski unustama: toidukausi täitmisel hakkab Teele julgelt hõõruma end vastu inimese jalgu ja ümbritsevaid seinu. See annab meile lootust, et üsna pea võtab ta ka paikäsi soojalt vastu.
Teele on läbinud kõik vajalikud protseduurid ja saab kassitoas hästi läbi teiste kassidega.

Sulge
×