Uues kodus

Suur Peeter

Sugu: isane

Värvus: oranž

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 7 a.
  • teadmata
  • kastreeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

Suur Peeter on vähemalt 6-aastane sõbralik kiisu, keda nähti algul väga šiki ja puhta kasukaga väljas vahetevahel kõndimas, tasapisi aga viibis ta rohkem ja rohkem tänaval, tema imeline puhvkasukas kaotas kohevuse ja pulstus, ta ise on näljane ja ettevaatlik, söögikausi juures ärevil, kartes teisi kasse. On saanud ka vigastada, praegugi lonkab pisut viimasest vigastusest. Tal on olnud kodu, aga praegu enam mitte.

Linnas tänaval on kassil alati halb elada, aga eriti halb on kassil, kes on olnud kodukass, eriti, kes on pojana võetud koju, keda kassiema ei ole saanud õpetada toitu hankima ja ohtusid vältima. Nendel puuduvad paljud vajalikud oskused, mille nad ilmselt läbi häda ja viletsuse vaevaliselt siiski omandavad. Kuidas saab vastu talve hakkama kodukass? Kus ta magab, mida ta sööb?

Äkki saad sina pakkuda talle hoiukodu või päriskodu? Tartu Kassikaitse tasub kõikide vajalike protseduuride eest ja aitab liiva ja toiduga. Suur Peeter võiks olla ainuke kass, vähemalt ainuke isane kass. Kuidas ta emasega läbi võiks saada, on teadmata.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×