Kadunud

Susin-Susie

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 7 a.
Kadunud: 14/05/2023
  • Hiinalinn
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Tuule tänavalt kadunud kass Susie! Kontakt: 55682922.
14. mai õhtust saadik on kadunud kass Susie, kes elab Tuule tn 5 majas. Susie on väga tagasihoidlik, kutsumisele ei reageeri ja end puudutada ei lase. Ta võib peita end lähedal asuvates kuurides, puuriitadel, keldris või põõsastes. Kui kedagi tema sarnast märkate, palun andke sellest teada numbril: 55682922 või 53472708.
Ootame väga Susiet tagasi.

Susie on üks meie kassitoa kõige kauem kodu oodanud kassikestest. Kasvades üles tänavatel, ei olnud ta enne kassituppa tulekut kunagi inimese hellust ja kodusoojust tunda saanud. Nii on saanud Susiest tagasihoidlik kiisu, kes ka inimest kiiresti usaldama ei kipu. Ometi teame meie, et Susiel on ääretult suur süda, mille sulamine lihtsalt pisut kauem aega võtab!

Erinevalt inimestest sobib Susie hästi kokku teiste kassidega, vahel käitub isegi nooremate kiisude suhtes emalikult. Samas ei ole ta avaldanud soovi teiste neljajalgsetega mängida ja vajab aeg-ajalt neist pisut distantsi. Uues kodus tunneks Susie ennast ehk mugavamalt, kui kahejalgseid pereliikmeid oleks üks või kaks, mitte rohkem. Kassike sobiks ideaalselt kokku ka vanema inimesega, kellel on kodus juba üks sõbralik ja rahulik kass ees, kes õpetaks Susiele, et pole selles inimeses midagi nii hirmsat!

Susie koduootus on kestnud juba poolteist aastat ja Susie on ise ka peaaegu kaotanud lootuse, et ta kunagi kellelegi silma jääb. Aga meie oleme kindlad, et kuskil on olemas see inimene, kes oskaks hinnata ta tagasihoidlikku iseloomu ja tahaks omavahelise suhte loomisel liikuda just Susiele sobivas tempos.
*
KAS SUSINAST SAAB SUSIE?

Umbes septembri alguses saime teate murelikult inimeselt Jaamamõisa linnaosast. Nimelt oli ta kodu lähedal juba mõnda aega näinud hulkuvat kassi, kel paistis olevat sel aastal juba teine pesakond poegi. Oli selge, et olukord tuleb lahendada enne, kui Tartu linna tekib uus kassikoloonia.

Õnneks oli proua ise abivalmis ning jätsime talle kassipere püüdmiseks lõksu. Mõne päeva jooksul jõudis meile kassituppa koguni viis poega ning kõige lõpuks ka nende ema – Susin.

Praeguseks on kassipojad kenasti hoiu- ja päriskodudes, ning nad tublideks rüblikuteks kasvatanud emme Susin on saanud parasiiditõrje, vaktsiinid ning ta on kiibitud ja steriliseeritud.

Paistab, et Susina-Susie elu on olnud raske olelusvõitlus ning inimesed pole talle andnud erilist põhjust end usaldada. Kassike on väga ettevaatlik ja pelglik, kuid juba julgeb inimese nähes peidukohast välja tulla.

❤️ Susina-Susie vajab päriskodu koos kannatliku inimesega, kes on valmis kassi sotsialiseerimisega natuke vaeva nägema ning leppima seejuures kassile sobiva tempoga. ❤️

LL

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×