Otsib kodu

Susin-Susie

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Hiinalinn
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje
MTÜ: Eestimaa Loomakaitse Liit

Kassi info

KAS SUSINAST SAAB SUSIE?

Umbes septembri alguses saime teate murelikult inimeselt Jaamamõisa linnaosast. Nimelt oli ta kodu lähedal juba mõnda aega näinud hulkuvat kassi, kel paistis olevat sel aastal juba teine pesakond poegi. Oli selge, et olukord tuleb lahendada enne, kui Tartu linna tekib uus kassikoloonia.

Õnneks oli proua ise abivalmis ning jätsime talle kassipere püüdmiseks lõksu. Mõne päeva jooksul jõudis meile kassituppa koguni viis poega ning kõige lõpuks ka nende ema – Susin.

Praeguseks on kassipojad kenasti hoiu- ja päriskodudes, ning nad tublideks rüblikuteks kasvatanud emme Susin on saanud parasiiditõrje, vaktsiinid ning ta on kiibitud ja steriliseeritud.

Paistab, et Susina-Susie elu on olnud raske olelusvõitlus ning inimesed pole talle andnud erilist põhjust end usaldada. Kassike on väga ettevaatlik ja pelglik, kuid juba julgeb inimese nähes peidukohast välja tulla.

Me soovime Susinast kasvatada Susie, aga selleks oleks suureks abiks, kui ta jõuaks kassitoast hoiukodusse, kus saaks rahulikult kohanema hakata.

❤️ Susin vajab hoiu- või päriskodu koos kannatliku inimesega, kes on valmis kassi sotsialiseerimisega natuke vaeva nägema ning leppima seejuures Susinale sobiva tempoga. ❤️

Kui sul on võimalik Susinale hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

LL

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×