Uues kodus

Sir

Kassid kodus:Nooruke kassihärra Kroonuaia tänavalt, kes elab seal ühe proua kuuris ja käib väärikalt toas einel. Sir on talle minu meelest sellepärast väga sobiv nimi, et toas käitub ta nagu tõeline isand, seab end patjadele pikutama ja tunneb end igas olukorras nagu kala vees.
Tegemist on terve ja tugeva kassiga, kellel välisel pealiskaudsemal vaatlusel ei paista küll ühtki tervisehäda olevat, karv läigib, pai meeldib ja nurrumootor töötab ikka õige korralikult.
Kuigi tänavakass, on ta kunagi kindlasti koduloom olnud ja proua, kes ta eest hoolitseb, hoiaks teda praegugi enda juures, kuid seal on ees juba kass, kes võõrast hästi tunnistada ei taha. Nii elabki meie Sir väärikust kaotamata kannatlikult kuuris, kus ootab oma õukonda, kes teda teenindaks 🙂
Sobib ilmselt rohkem majapidamisse, kus oleks võimalik õues käia, aga samas peab tubase elu võimalus kindlasti olemas olema, sest pehmet patja ja sooja voodit oskab see isand hinnata. Kontakt: kassidkoju@hot.ee 7736304; 5801 3395 Kes tahab endale tõelist diivanikassi, kedagi, kes tuleks koos inimesega kas või voodisse magama, siis talle peaks Sir ülihästi sobima. Ta tõesti tohutult naudib elu tubastes oludes, viskab diivanile pikali ja sirutab ennast piiikaks-piikaks, nurrub, mõnuleb.
Ta on täpselt selline kuldse kesktee kass: laseb sul end väntsutada ja patsutada ja kiisutada, aga säilitab igal hetkel endale omase väärikuse ning on valmis iga hetk, saba ja pea püsti, õue ekspeditsioonile siirduma.
Tõeliselt äge lemmik saaks temast, kui keegi võimaluse annaks. Oleks tore, kui keegi saaks praegu Sirile kas või hoiukodu pakkuda, sest teda toitva proua oma kass tunneb end kõrvaletõrjutuna ja proua on juba murelikuks muutumas. Nüüd on Sir kastreeritud, saab ka vaktsineeritud. Täna sai Sir vaktsineeritud ja ka uut tüüpi passi-lemmiklooma passi. Seal peale vaktsineerimiste ka operatsioonid ja ka kõik muud läbivaatuste tulemused. On nagu patsiendi haigekaart, kus kõik kirjas.
Muide, Sir ei armasta autosõitu, kogu tee tegi kõrget kurgukurinat, mis meenutab linnulaulu.Pole ühegi kassi suust sellist heli veel kuulnud. Õnnetu Sir! Kõik meie kõutsid saavad koju, aga sind ei märka keegi.
Võib-olla peaks uued pildid tegema? Tegelikult oled sa, Sir, uhke kõuts ja sõbralik ka.
Pildi peal ei kuku see uhke ilu alati välja. Sir võiks väga edukalt kuskile talukassiks minna, kus ta aga ka tubaseid rõõmusid saaks nautida. Ta on praeguseks nendega üsna harjunud. Samas sobiks talle ka aiaga maja, kus mõni peremeees võiks ka olla, kes tema söögipoolise eest hoolitseks. Palju ilusam, kui siin pildil. Hoiukodu perenaiselt tahaks rohkem ja ilusamaid pilte. Üks esimesi Kassikaitse kasse, kes on alates 2007.a. hoiukodus, jäigi sinna päriseks. Tuttav lugu-kui oled kellegagi nii kaua koos olnud, siis ei ole lahku minna kerge.

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×