Otsib kodu

Simon

Sugu: isane

Värvus: laiguline, must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 7 a.
  • Supilinn
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Kassi info

Detsember 2023

Simon on tore kass, kes on saanud meie juures kõik vajaliku ravi ja on nüüd valmis päris-koju minema. Simonil on kilpnäärme alaalitus, mis tähendab, et saab iga päev ravimit. Õnneks on tabletti väga kerge anda. Võid sellest ja elust Simoniga lugeda tema praeguse hoiukodu loos.

Simon on esimese nooruse ära elanud ja vääriks väga oma teisele elupoolele head ja armastavat kodu. Ta on suur lesija, tahab alati olla inimesega ühes toas ja nurrub kõvasti. Samas ei ole ta sülekass, pigem eelistaks pere, kus kassile antakse oma ruumi. Suudab täiesti iseseisvalt mängida ja ennast lõbustada. Palun kaalu talle kodu pakkumist.

Märts, 2023

Simon on juba kolmandat aastat kodu otsimas. Nüüd on vaja tal hädasti uut hoiukodu, sest eelmine kodu ei saa enam teda hoida. Palun aita!
Kui sul on võimalik talle hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

*

Simon on ülisõbralik, inimese lähedust armastav kassike.

2020. aasta maikuus saime teate, et Supilinnas eksleb vigastatud kass. Teda oli nähtud seal juba mitu päeva hulkumas ning süüa otsimas. Kass oli kõhnavõitu ning ülimalt veetustunud. Jala peal oli sügav haav, millest voolas verd ja mäda. Kuna haav tekitas kassile valu, siis ta ei saanud ka korralikult kõndida. Leidjatel õnnestus kass kätte saada ning saime ta kliinikusse toimetada ja terveks ravida.

Hetkel asub Simon Tartu Kassikaitse hoiukodus.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×