Otsib kodu

Sandra

Sugu: emane

Värvus: kilpkonnakarva

Karvkate: poolpikk

Vanus: 3 a.
  • Sillamäe
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

„Mis? Mina? Ega keegi ometi mulle külla ei tulnud?“ Just sellised sõnad tunduvad olevat Sandra pilgus, kui mõni külaline jälle kassituppa satub. Silmad täis lootusetust ja umbusku… Ja mis siin ka imestada, sest külalised käivad ja külalised lähevad, aga Sandrat keegi kaasa ei vii. Jutustame me küll kõigile selle vahva kilpkonnamustriga kassikese loo, ent välja valitakse ikka keegi teine. Või veel hullem, kassitoast lahkutakse lubadusega ühendust võtta, kuid tegelikult kõnet ühelegi kassikesele ei tulegi…
Sandral on olnud keeruline suvi – saanud juuli algul hoiukoju, õnnestus tal pisikese aknaprao kaudu sealt kohe minema lipsata. Tulutult otsisime teda terve suve, kuid alles sügisel hakkas ta ennast rohkem kohalikele inimestele näitama ja alles kolm kuud hiljem oli ta jälle turvaliste kassitoa seinte vahel, kus süüa antakse nagu kellavärk ja küljealune on alati soe. Aga kassituba ei ole ikkagi oma kodu…
Täida Sandra süda jälle lootusega, et ka temale on kuskil kodu, mida ta võiks kutsuda päris omaks. Tule talle külla ja vii just tema kaasa!

*

Sandra on leitud! Läks pea kolm kuud, et leida Sandra üles. Suur tänu Krislinile, kes ei andnud alla ja käis veel mitu kuud hiljem plakaeid uuendamas. Tänu sellele, täiesti juhuslikult, märkas ta Sandra-laadset kassi. 20. oktoobril pani puuri üles ja hommikuks oli Sandra käes. See on hea meeldetuletus, et ei tohi kaotada lootust! Tuleb käia ja panna plakateid, küsida piirkonnas ringi ja loota. Nüüd vajab ta uut hoiukodu/kodu, kus ta enam pleku ei paneks :).

*

Noor emane kilpkonna värvides kass pääses õue 3.juulil Kalevi tänavalt ning jooksis Riia tänava poole. Ta on arglik kass ning õues ennast kätte ei anna. Võib ennast praegu peita lähedalasuvates kuurides ja keldrites, autode ja vundamentide all. Palume väga kõigil kohalikel silmad lahti hoida ja võimalusel oma majade kõrvalhooned ning muud peidukohad üle vaadata. Kui näete teda või temasarnast kassi, siis helistage palun kohe. Ootame Sandrat väga tagasi!

Sandra on tagasihoidlik kassineiu, kes otsib päris oma kodu.

Jaga

Kommentaarid

  1. Anonymous

    9.10.2022 Sandrat on nähtud Aleksandri ja Lina tänava nurgal asuva punas emaja hoovis.

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×