Otsib kodu

Samina

Sugu: emane

Värvus: hall, valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • teadmata
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Malbe pilguga Samina on inimeste suhtes veel ettevaatlik, kuid turvalises keskkonnas uudishimulik ja mänguline – tuleb nuusutama ning võtab vastu ka paid ja kõrva tagant sügamise. Ta ei ole agressiivne – kui tunneb, et tema läheduse taluvuse piir ületati, annab märku pehme käpaga, mitte küüntega. Kiisul on omapärane ja naljakas komme sabaga vibreerida kui teda sügatakse.

Väikest kasvu noor kassike Samina on näide sellest, miks tuleb kass õigel ajal steriliseerida ning miks ei tohi lasta kassi omapead hulkuma. Tänavalt püüdes hindas meie veterinaar Samina vanuseks umbes 8-9 kuud, ent ometi oli tal juba pesakond poegi, kes said nimeks Amber, Amy ja Amelia. Kõik neli olid esialgu metsikud, kartlikud ja susisesid kõigi lähenevate inimeste peale. Tänu kassitoa vabatahtlike armastusele ja kannatlikkusele on pisikestest lohedest saanud sõbralikud karvapallid.

Kõik pojad on tänased (hoiu)kodud leidnud, ka Samina ootab juba pikisilmi võimalust kassitoa puurist vabaks saada. Samina vajaks kannatlikku kodu, kus lastaks tal rahulikult kohaneda ja end turvaliselt tunda, enne kui tähelepanuga üle valatakse.

Kui sul on võimalik Saminale hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

LL

Jaga

Kommentaarid

  1. krista

    Tere! Ma vaatan emast kassi, kes oleks väikest kasvu, selles mõttes Samina sobiks hästi Aga meil ta oleks maakodus ja kas ta võiks õues käia? ja sobiks väikese koerakesega, isane bolonka. Prooviks esialgu hoiukoduks kasvõi?

  2. Leelo Rand

    Tere Krista!
    Palun täitke hoiukodu ankeet ja meie vabatahtlik võtab teiega ühendust: https://kassidkoju.eu/hoiukodu-kusimustik/

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×