Broneeritud

Samina

Sugu: emane

Värvus: hall, valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • teadmata
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Minust

Malbe pilguga Samina on inimeste suhtes veel ettevaatlik, kuid turvalises keskkonnas uudishimulik ja mänguline – tuleb nuusutama ning võtab vastu ka paid ja kõrva tagant sügamise. Ta ei ole agressiivne – kui tunneb, et tema läheduse taluvuse piir ületati, annab märku pehme käpaga, mitte küüntega. Kiisul on omapärane ja naljakas komme sabaga vibreerida kui teda sügatakse.

Väikest kasvu noor kassike Samina on näide sellest, miks tuleb kass õigel ajal steriliseerida ning miks ei tohi lasta kassi omapead hulkuma. Tänavalt püüdes hindas meie veterinaar Samina vanuseks umbes 8-9 kuud, ent ometi oli tal juba pesakond poegi, kes said nimeks Amber, Amy ja Amelia. Kõik neli olid esialgu metsikud, kartlikud ja susisesid kõigi lähenevate inimeste peale. Tänu kassitoa vabatahtlike armastusele ja kannatlikkusele on pisikestest lohedest saanud sõbralikud karvapallid.

Kõik pojad on tänaseks kodud leidnud, ka Samina ootab juba pikisilmi oma uut pere. Samina vajaks kannatlikku kodu, kus lastaks tal rahulikult kohaneda ja end turvaliselt tunda, enne kui tähelepanuga üle valatakse.

Asub hetkel Tartu Kassikaitse hoiukodus.

LL

Sulge
×