Uues kodus

Ruudi

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: poolpikk

Vanus: 2 a.
  • Rapla
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

MTÜ: Eestimaa Loomakaitse Liit

Kassi info

RUUDIL ON ALLES KAHEKSA ELU, VEEDA NEED TEMAGA!
Tõeline mehemürakas Ruudi jõudis meie kassituppa maikuus. Noor kass oli Raplas autolt löögi saanud; mitmed tema koljuluud ja hambad olid katki, üks silm tugevalt kannatada saanud… Vapper kassipoiss on kahe kuuga läbinud tohutu muutumise: kui poleks näinud pilte tema seisundist leidmisel, ei usuks iial, et see ponks poiss nii palju üle on pidanud elama.
Ruudi lasi endaga algusest peale väga kenasti toimetada, probleemiks polnud ei silmatilkade panemine ega valuvaigisti andmine. Ehkki alguses oli poisil isu nadi (murtud lõuaga pole seda ka imeks panna), siis nüüd sööb hea meelega ära kõik, mis vähegi ette pannakse (ka ravimid!). Traumast on juba jupp aega möödas, luud on paranenud ja valu tegev silm peast võetud. Kassike on muutunud hoopis rahulikumaks: kui varem ei kannatanud ta eriti puudutusi, siis praegu vastab ta lõua alt ja kõrva tagant sügamisele kõhu taeva poole keeramisega ja vahel isegi väikese nurruga.
Kogu Ruudi energia on läinud paranemisele ja alles nüüd, kaks kuud hiljem, hakkab ta meile oma mängulist külge näitama. Koduses keskkonnas, kus ta saaks ringi jalutada, ennast korralikult sirutada ja suletutti jooksuga taga ajada, läheks tal hingehaavade parandamine kiiremini ja ta saaks oma allesjäänud kaheksat elu viimaks nautida.

“EILE ÕHTUL RAPLAST LEITUD AUTO ALLA JÄÄNUD KASS ON ELUS, KUID VIGASTUSED ON SUURED. VAJAME VÄGA ABI TEMA ELU PÄÄSTMISEKS!”

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×