Uues kodus

Ruby

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 3 a.
  • Võnnu
  • steriliseeritud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Ruby saabus kevadel meie hoole alla nagu aasta kassistaar – imekaunis, siidpehme kasukaga ja pailembene. Me ei imestanud hetkekski, kui Ruby peagi kodutee jalge ette võttiski, kuid elanud oma uues kodus paar nädalat, sai Rubyle selgeks, et ta eelistab kodus olla ainuke kiisu. Niisiis märkisime Ruby staatuse taas vallaliseks ning asusime talle seda õiget kodu otsima, kuid nüüd oleme küll täiesti hämmelduses, et kuidas kaks kuud hiljem see tõeline iludus ikka veel kodu otsib?!
Nagu tõeline boss ikka, teeb Ruby tavaliselt teistest platsi tühjaks, et ise koos inimesega mõnusalt diivanil või voodis pikutada. Ta armastab inimest lausa niivõrd, et tuleb talle uksele vastu ja jälitab toas ringi, sest tõelisele armastusele ei saa ka ju seinad vahele tulla! Kahjuks aga selline kadetsemine pere teiste kassidele ei sobi ja olukord läheb seal kodus aina stressirohkemaks. Hoiukodu aga ei taha Rubyt küll kuidagi tagasi kassituppa saata ja niisiis ongi väga kriitiline kassipreilile kibekähku uus kodu leida! Üksiku kassina on Ruby aga kõige kõige nunnum, sõbralikum ja kaisukam kiisu üldse, kes oma omaniku iga päeva vaid õnnelikumaks muudaks.
Ehk just sinu elust on just üks selline sõbralik nurrumootor puudu? Või äkki kõnetas Ruby lugu sind nii palju, et saaksid talle ajutist hoiukodu pakkuda?

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×