Uues kodus

Riki

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Mustvee
  • kastreeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

KAKS VENNAKEST ON MUREST MURTUD, SEST KODU LEIDA POLE ÕNNESTUNUD .
Meie galantsed vennad Riki ja Otto on ikka veel oma pereta. Juba tükk aega proovivad nad agaralt kellelegi silma jääda, kuid kahjuks pole nii läinud. Konkurents on väga tihe ning oma tagasihoidliku mustvalge ülikonnaga pole nad suutnud kedagi veel ära võluda.
Nad on eelmisel sügisel ära toodud tänavalt ning loodavad väga, et enam nad sinna kunagi sattuma ei pea. Arglikest pojakestest on nüüd saanud julged ja inimlähedust nautivad kassid.
Riki ja Otto hoiavad väga kokku ning nad pole ainult vennad, vaid ka suured südamesõbrad. Koos asjatavad nad ringi ning tunnevad suurt rõõmu, et nad üksteisel olemas on. Mängimisest ja müramisest neil vist niipea isu täis ei saa ja oma lõbusate trikkidega toovad nad ka kõige tõsisemale inimesele naeratava muige suule. Peale hullamist on poistel kombeks energiat koguda pikkade uinakute näol. Seda tehakse ikka üksteise kaisus, sest nii on turvalisem. Mõnikord tudutakse ka üksteisest natuke eemal, kuid käpakestega ollakse siiski kontaktis, et sõber mitte mingil juhul kuskile ära ei kaoks. Riki ja Otto on ca 1,5 aastased kassid, niiöelda teismelised. Nad on kiibitud, kastreeritud ning saanud vajaliku parasiiditõrje. Palun aitame poistel koju jõuda!
Täida ära meie ankeet ja me võtame esimesel võimalusel sinuga ühendust.

Kassinoormees Riki on sündinud 2019.a. kevadel. Tore mänguline kassipoiss, sobib teiste kassidega. On saanud parasiiditõrje, on kastreeritud ja kiibitud. Koos venna Otto ja õe Saaraga on pärit Mustvee söötja juurest.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×