Uues kodus

Rebecca

Kassid kodus:Rebeccal oli kunagi kodu, aga omanike sõnul oli Rebecca nii parandamatult paha tüdruk, et sai patu palgaks surmaotsuse. Kliinikus ei olnud loomaarst ja abiline sugugi päri imekena sõbraliku kiisu teise ilma saatmisega, vaid pakkusid talle võimalust elu uuesti alustada Tartu Kassikaitse hoole all. Arstlikul ülevaatusel selgus, et Rebecca omanikud olid kiisu halbade kommete tõrjumiseks tema küüned amputeerida lasknud – Rebecca ei saa enam parima tahtmisegi juures diivanist niite välja kratsida. Rebecca surmapatuks oli hoopis riiete, kardinate, kingapaelte jms. puruks närimine. Teda süüdistati peremehele tõsise majandusliku kahju tekitamises. Tänaseks on Rebecca surmaotsus tühistatud ja ta on ümberkasvatamisel Tartu Kassikaitse hoiukodus. Kuu aja jooksul ei ole süüdistatav närinud MITTE ÜHTEGI RIIDEESET. Talle on kandikul serveeritud sokke ja susse, kuid kiisu on üles näidanud täielikku isupuudust. Rebecca on hea ja puhas tüdruk, sobib lemmikloomaks igasse korterisse. Kuid õuekassi ja hiirepüüdjat temast enam ei saa, sest temalt on võetud tema loomulikud relvad. Rebecca on steriliseeritud ja vaktsineeritud, ootab pikisilmi armastavat
kodu, kus pererahval oleks aega temaga mängida. Kontakt: tuuli_raudla@hotmail.com 5037783 Mis inimene see on kes võtab endale kassi nö iluasjaks ja siis amputeerib kassikese küüned. Ära võta looma kui sa ei tea millised ootamatud üllatused sind ootavad.paelad ja kardinad on tavaliselt nii ahvatlevad kassidele ju. minu kiisu ronis ka mööda kardinaid aga kuna ta ise seal alla potsatas siis enam ta katsetama ei läinud:D Miskipärast mina ei usu seda, mis te siin kirjutate. Pildil on näha väga ilusa, hoolitsetud kassi. Mittearmastav omanik ei teeks kunagi selliseid pilte! Ja igaühel võib tekkida selline olukord, kus ta peab loobuma oma lemmikloomast. Õnneks mul selliseid olukordi ei olnud, soovin Rebeccale leida head omanikku! Omaniku enda ütluse järgi! Kassikaitse liikmed ei ole öelnud, et kassi ei armastatud.
Lugege korralikult, sellist lauset ei ole.
Rebecca taheti magama panna, see on kindel, oleme omanikuga mitu korda telefoni teel suhelnud.
Kass tegi liiga palju pahandust ja omanikud pidasid paremaks teda magama panna. Meie saime temast teada loomakliiniku kaudu. Läbirääkimiste tulemusena saime niikaugele, et Kassikaitse võtab Rebecca oma hoole alla. Omanik maksis kinni ka tema 3 kuu elamiskulud, sest tegelikult on meil selline kord, et omaniku kassidega me üldse ei tegele. See on omaniku enda asi, kellele ta oma kassi ära anda saab. Meie kätte satuvad ainult need omaniku kassid, keda tahetakse magama panna või kelle omanik on surnud. Muid võimalusi pole, nii et kõik on sulatõsi, mis kirjas. Alati ei ole meil kahjuks võimalik omaniku kassi surmast päästa. Meil pole alati vabu kohti. Sai kõvasti pingutatud, et Rebeccale hoiukodu leida, kui meil kasse nii palju hoiul on. Püüame nüüd Rebeccat ümber kasvatada. Seni on tulemused väga head.
Mis põhjusel ta pahandust tegi, seda meie ei oska praegu öelda. Rebecca ei olnud ainus kass majas. Ta elas koos oma emaga. Rebeccale, nagu ühele ilusale ja end hästi ülevalpidavale kiisule kohane, leidus uus kodu Valgamaal.

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×