Kadunud

Karamell

Sugu: emane

Värvus: oranž

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Ihaste

Kassi info

SOS! SOS! KADUNUD PUNANE KASS KÄÄRIKUL.
Kadunud meie hoiukass Otepää lähistel, Käärikul. Sõbralik, kuid õues olles võib ettevaatlik olla. Kass peab iga päev saama ravimeid. Käpal ja peal pügatud laigud.
Kes näeb teda liikumas, palun andke teada!
Kontakt: 53473806, 53024599.
https://www.facebook.com/tartukassikaitse/posts/4243393059006177

Karamell on hästi sõbralik emane kassike, kellele meeldib silitamine, räägib ikka juttu ka kui midagi küsida. Öösel magab inimese kõrval.

Leitud Ihastest, hoiukodus olid krambid, oli ravil maaülikooli kliinikus 4 päeva. Ajuvedeliku proovis põletikku ei esinenud. Toksoplasmoosi ja FiP osas ka negatiivne. Seega põletikulist/infektsioosset algpõhjust me ei tuvastatud. Reiel oli lõikehaav, mis õmmeldi kinni.

LEITUD PUNANE KASS IHASTE COOPI JUUREST ON KLIINIKUS JA VAJAB VÄLTIMATUT RAVI

14. märtsil leitud punane ülisõbralik kodukass Ihaste Coopi juurest. Kiisu on praegu Maaülikooli kliinikus ja väga tähtis leida omanik üles, et saada infot tema eelneva tervise kohta. Kas keegi teab midagi❓

Kass võib olla pärit ka mujalt ja sinna visatud😥. Palun mõelge, kas olete kellelgi sellist kassi näinud. Palun jagage postitust, kiisu vajab kiiresti õiget ravi.
Hetkel pidime tegema otsuse, et krampides vaevlev kiisu oma kuludega kliiniku ravile viia, seda kõige kallimal nädalavahetuse ajal. Praeguse arvestuse kohaselt võib oodata 500 eurost arvet, milleks me ei olnud valmis. Kassi tervis on siiski kõige olulisem ja väga loodame teie annetuste peale, et kiisu tervis saaks korda 💔

❤️❤️❤️Palun anneta endale sobiv summa ja jaga kuulutust teistega👇:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: Punase kassi ravi
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC: EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC: HABAEE2X

❤️Suur tänu kõigile toetajatele, kellele kassid loota saavad❤️

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×