Otsib kodu

Poiss

Sugu: isane

Värvus: oranž

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Omanik loovutas
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

21.12.23

Poiss on saanud testida mitmeid hoiukodusid ja nüüd on viimased kaks kuud olnud stabiilselt ühes kohas. Temaga on iga päev tegeletud ja saanud ravimit, mis teda rahustab. Selle ajaga on näha, et ta usaldab rohkem ning on ise rahulikum. Poiss vajab inimeselt rutiine, rahulikku käitumist ja selgeid piire. Inimest, kes mõistab, et kassid on siiski kiskjad ja vajavad energia väljaelamisvõimalusi. Kui kõik see on arvestatud, on Poiss suurepärane miilustaja, kes naudib inimese lähedust, tahab end kraeks keerata inimese kaela ümber ja suudab toas ringi kapata nägu võistlushobune. Ta sobiks perre ainukeseks kassiks ja turvalise õuealaga kodus võiks ta ka õues käia, et oma energiat paremini kulutada.

Tule ja tutvu Poisiga! Täida kodupakkuja ankeet.

*

Poiss on imearmas, inimeste seltsi otsiv nurrumootor, kellest endine omanik loobus, sest Poiss ei saanud pere teise kassiga absoluutselt läbi. Mõnda aega sai Poiss meie hoole alla tulles elada hoiukodus, kuid lõpuks pidi Poiss ikka meie kassituppa kolima. Kuna ta tõesti teisi kasse ei salli, siis on ta kogu aeg üksinda eraldatult omaette ruumis. Isegi puurituppa ei saa teda eriti jalutama lasta, sest vahel ajab teiste kiisude nägemine ta nii agressiivseks, et ei luba inimeselgi ennast enam puutuda.

Poiss ise aga ei saa üldse aru, miks teda kogu aeg tagasi eraldi tuppa tõstetakse ja sinna üksi maha jäetakse… Ta tahaks ju ainult saada paisid ja inimestega mängida ja joosta mööda suurt elamist, mitte mõne ruutmeetri peal nukralt omaette konutada. Möödunud on nädalad, kuud, kuid hoiukodupakkumisi ei tule ja Poisi elukorralduses midagi ei muutu… Suure kurbuse ja segaduse tõttu kipub kassike ka vabatahtlikega pahandama, mõistmata, miks tal ei lubata normaalse kassi kombel elada.

Selge on, et nii see jätkuda ei saa! Niisiis otsimegi Poisile kodu maakohas, kus ei oleks teisi loomi. Seal võiks ta saada käia õues ning oma energiat kulutada ja jahiinstinkti välja elada hiiri ja rotte taga ajades, mitte kassitoa vabatahtlikke jahtides. Nii võiks tuppa tulles kõik aeg kuluda vaid paitustele ja hellustele.
*

Meie poole on pöördunud üks mures loomaomanik, kelle kass Poiss on oma praeguses kodus väga õnnetu ja stressis. Probleemi allikad tunduvad olevat kodu teised loomad – kuigi Poiss elab koos oma õekesega, kellega ta on kogu elu koos veetnud, siis miskipärast lähevad suhted nende vahel iga päevaga hullemaks. Ka pere koer tekitab Poisile pigem armukadedust inimeste tähelepanu üle. Suurest stressist on kiisul tekkinud korduvalt põiepõletik. Poisi omanik on juba kaks aastat andnud endast kõik võimaliku, et kassile siiski enda juures parimat kodu võimaldada, kuid alati sellest lihtsalt ei piisa…
See on ääretult kurb, kui inimesel on lõpmatult armastust kassi vastu, kuid misiganes põhjusel ei sobi konkreetne pere või kodu kassile endale. Otsus kassist loobuda ei ole kunagi lihtne, kuid sellises olukorras peab eelkõige mõtlema looma heaolule – ja nii otsimegi Poisile uut kodu! Kassipoiss on sõbralik, suur memmekas ja armastab inimesi väga. Ideaalis võiks ta minna sellisesse (hoiu)koju, kus teisi loomi hetkel ei ole ja kus ta saab rahulikult oma stressist taastuda. Poiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja ka regulaarselt ussirohtu saanud.
Tule Poisile appi ja anna talle uus võimalus!

Jaga

Kommentaarid

  1. Monica

    Ma ei suuda lõpetada selle poisi silmadesse vaatamist, nii tugevalt mõjub, et lausa mõtlema paneb, et kas on see ainus ja õige minu jaoks.

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×