Uues kodus

Pisike Glen

Kassid kodus:Juba koju saanud Gerro pisike poolvend, üleni must pikema karvaga pantrilaadne kassipoiss, kes on seljatanud seenhaiguse ja praeguseks täiesti terve ning ootab oma head ja armastavat kodu, kuhu on valmis kolima kas või kohe. Tegu on tõeliselt ilusa kassipojaga, kellest kasvab ilmselt väga kaunis kassiisand.
On saanud ussirohu ja vaktsiinid. Kontakt: mariann@rammo.net või tel. 55 544 697 Glen on nüüd ka vaktsineeritud. Ravime seent, ravikuur on umbes 2 nädalat. Kas Glenil ongi pruunid silmad või paistab see ainult pildil nii?
Nüüd on kombeks kassipaar koju võtta. Isane ja emane. Minu meelest oleks tore variant Glen ja Kätu. Ühesugused ja enam-vähem ühevanused, aga üldse mitte sugulased. jah, Glenil on tõesti silmad pruunikaskollased. Läks uude koju Soomes. “Tere! Glen on juba tublisti kasvanud, sest sööb hullusti. Selge see, kui kõhuke koguaeg
tühi, aga noorhärra on hakanud juba toitu valima, et mida sööb ja mida ei. Kui on söödud ja leib luusse lastud, siis hakkab mäng pihta. Kõik mänguhiired ja
kõrisevad pallikesed, mis mul on seisnud (sest Sheebat need ei huvita) leidsid
kasutuse. Sheeba oli alguses väga vihane, kuid nüüd vist hakkab leppima, sest eile õhtul
oli mäng, et Glenn jooksis ees ja Sheeba taga ning siis vahetati pooled, Sheeba
ees ja Glen taga. Vahepeal vanem kass ikka näitab nooremale koha kätte, kui väga ülemeelikuks läheb. Õhtul läheme magama, Sheeba minu kaisus ja Glen jalgade peal.”

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×