Uues kodus

Piper

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Sillamäe
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

SÜDAMESÕBRAD SUSSU JA PIPER ON JUBA ÜLE AASTA KODU OODANUD!

Sussu ja Piper leidsid üksteist meie kassitoas – üks tulnud Mustveelt, teine Sillamäelt, otsustasid nad siin Tartus sõlmida omavahel pakti. Sussu lubas Piperile pakkuda turvalist seljatagust, et Piper julgeks diivani alt välja tulla, vastutasuks tahtis Sussu aga Piperi soojas kaisus magada. Õige pea olidki kahest kaisukassist suured sõbrad saanud. Kiisud olid üksteisesse nii kiindunud, et me ei tihanud neid enam lahutada ja nii nad pärast mõnda kuud kassitoas elamist koos hoiukoju rändasidki.

Sellest on möödas pea aasta, kuid südamesõpradele ei ole siiani tulnud MITTE ÜHTEGI kodupakkumist! Jah, nad on pisut tagasihoidlikud ja ei tõtta veel ennast inimese vastu nühkima ja paisid küsima, kuid imelised lemmikloomad oleks nad oma päriskodus siiski. Sussule väga meeldib mängida sulepulgaga ja ei pahanda ka, kui teda sellega pisut silitatakse. Tee Piperi südamesse käib aga läbi maiuste, mida ta hea meelega võtab juba ka inimese peopesast. Kogu selle aja jooksul on kiisud jätkuvalt suurimateks sõpradeks jäänud ja otsivad seega kodu koos.

Aasta on juba liiga pikk aeg, et oodata oma kodu… kohta, mis peaks olema iseenesest mõistetav igale maailma kassile. Aita Piperi ja Sussu koduootus lõpetada!

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×