Uues kodus

Pikne

Sugu: isane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 k.
  • Ülejõe
  • kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Pikne on pisike must kassipoeg, kes püüti koos perega tänavalt. Nagu kassipoegadele kohane, on kiisukesed erakordselt mängulised ja ei taha oma tralli vahel isegi öösiti lõpetada. Samas on väiksed marakratid oma kahe elukuu jooksul õppinud juba mitmeid oskusi, näiteks teavad nad hästi, kuidas tõmmata lahti maha unustatud seljakoti lukk või kuidas avada Raffaello ümbrispaberit. Tõeliselt kauni ja koheva musta kasukaga Pipar ja Pikne pidid esimese kuu oma elust elama inimestest täiesti eraldatuna ja on seetõttu ka võõraste suhtes veel pisut ettevaatlikud. Oma hoiuperega on nad aga täiesti harjunud, seega oleme kindlad, et nad ka päris oma kodus mõne nädalaga kohanevad.

Kui vend Pähkel oli selgelt iseseisvam ja toimetas hea meelega pigem omaette, siis Pikne ja Pipar on üksteisesse tohutult kiindunud. Nad mängivad koos, söövad koos, teevad pahandust koos ja peidavad uute inimeste eest ennast isegi diivani alla koos. Meil tõesti pole südant neid üksteisest lahutada ja nii sooviksimegi leida neile hea kodu, kuhu nad saaksid mõlemad minna.

Anna vennakestele võimalus koos kodutee ette võtta, et nad saaksid ka uues kodus kahekesi harjuda, võõra ümbrusega tutvuda ja oma uut pere armastama hakata.

Vennad Pikne, Pipar ja Pähkel on Päikese pojad.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×