Broneeritud

Piibe ja Ants

Sugu: emane, isane

Värvus: must-valge, valge

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 2 a.
  • kodust
  • steriliseeritud | kastreeritud | kiibitud

Minust

NOORPAAR OTSIB ÜHIST (hoiu)KODU.

Tihti on näha kuulutusi, et noorpaar soovib korterit. Noored on tutvunud, armunud ja soovivad oma tulevikku veeta koos. Kus mujal, kui ikka omaette, kasvõi üüripinnal. Nii on ka kassineiu Piibe ja kassinoormees Antsu soov. Nemad tutvusid oma endises kodus, kuhu Piia võeti Tartu Kassikaitsest Antsule sõbraks. See oli armastus esimesest silmapilgust – lausa uskumatu tõmme oli teineteise vastu hetkest, kui Piia sisenes oma esimesse päriskodusse. Sellest ajast peale ollakse suured sõbrad, enamus aega mängitakse koos ja ülejäänud aeg magatakse koos. 😻

Kõik nagu imeilusas muinasjutus. Õnnetuseks toimus kodus suur elukorralduse muudatus ja nad ei saa seal enam elada, põhjuseks on lapsed. Neile ei meeldi elukorralduse vaheldus, kui lapsed tulevad peale nädalat vaikust koju. Sellel nädalal, kui lapsed on, on päevi, kus nad peidavad ennast terve päeva. Redutavad kas vanni all või voodi all sahtlite taga ning ei tule ka söömiseks välja enne, kui on majas vaikus. Kui siis jälle väljas on, on täielikud süle- ja mänguloomad. Ants on loomult domineerivam – sööb esimesena, on nõudlik toidu etteandmise kiiruse osas hommikuti, kui see ei toimu piisavalt kiiresti, võib põlvest õrnalt näksata.

Seetõttu vajavad Ants ja Piibe hoiukodu või uut kodu, kus pole lapsi. Kui saad sellele toredale noorpaarile hoiukodu pakkuda, täida palun ankeet:
Paku hoiukodu

Sulge
×