Uues kodus

Nunnu-Anni

Kassid kodus:Nunnu-Anni on Tartu avaturult leitud punane, ääretult malbe ja armas kiisu, kes ootab, et tullakse tema juurde
ja pai tehakse, selle peale on ta väga maias. Ise veel kontakti ei
otsi, kuid see on ainult aja küsimus. Siidiselt pehme karvaga ja praegu
peaaegu märkamatu kiisu.
Ussirohi antud. Kontakt: mariann@rammo.net Oli broneeritud, aga enne, kui jõudsime tema vaktsineerida-steriliseerida, võttis kiisutahtja juba teise kassi.
Nüüd siis ikka koduootel. Anni on tõesti malbeke ja rahulik. Kuigi vähemalt aasta väljas elanud, lasi kohe esimesel kohtumisel kõhklematult pai teha 🙂 Tuuli Reklaamiks veel niipalju, et Anni on meie kassidest (seni veel) ainuke ajakirjandusstaar ka 🙂 Poseeris teine oma loomuliku elegantsusega väga kenasti meie kohalikus kobrulehes 😉 Anni sai uude koju Tallinnas.
Mariann Kõigepealt Nunnu-Annist, temast saab iga päevaga aina nunnum Anni, keda saab juba ka muul ajal, kui söömas, silitada. Kudruga sobivad nad kenasti, st neutraalselt, mängivad rahuliku müdinaga ja on teineteisele seltsiks. Anni on nüüdseks viis kuud Kudru sõbraks olnud ja täna saab täitsa kindlalt väita, et talle antud nimi on 100% õige nimi – ta ongi nunnu ja leebe ning sobivad hästi omavahel.
Kui ta mänguhoos on, siis Kudru vaatab ja imestab, et kuidas üks kass ikka niii kiiresti saab ühest toast teise lipata ja vahepeal veel saltosid teha ja hiirt püüda…
Hierarhia on paigas, Kudru on perekonnapea ja enam pole olnud mingeid jõudemonstratsioone, pigem Nunnu-Anni kasutab vahel “naiselikke” nippe, et teda toidunõu eest eemale saada ja siis ka Kudru toit nahka pista.
Nunnu-Anni on hea isuga ja mul pole südant talle ka midagi keelata, ta tagumik on ümar ja pontsakas, karv läigib kenasti. Juba saab teda kammida, küünte lõikamine ei ole ka enam nii tüsilik, kui alguses.
Kõige toredamad sündmused toimuvad siis, kui kolmekesi juba voodis oleme ja ma tule kustutan ning käe Nunnu-Anni poole küünitan – siis ta usaldab ja mängib minu käega, närib sõrmi ja laseb ennast kõhu alt sügada-silitada.
Meie idüll on mõnus!

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×