Uues kodus

Nööbike

Sugu: isane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Võnnu
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

MTÜ: Eestimaa Loomakaitse Liit

Kassi info

Hoiukodu kirjutab 30.12.22:
Mõnikord arvan, et Nööbike on pooleldi koer: ta järgneb kõikjale, talle meeldib, kui talle palli visatakse, ja teda võib paitada ja hõõruda nagu koera, isegi kõhu pealt. Nööbike on väga lahke ja sotsiaalne, armastab inimesi ja teisi loomi, aga tal on tohutult palju energiat. Tema nooruse tõttu ma arvan, et ta oleks ideaalne kaaslane mitte liiga väikesele lapsele, kellega ta saab ringi joosta, mängida ja kaisutada. Nööbike ei küünista ega hammusta. Lisaboonusena näeb ta välja nagu Hambutu filmist “Kuidas taltsutada lohet”.
*
Nööbike on imearmas ja sõbralik kassipoiss, kes elas üle kohutava autoõnnetuse. Avarii tulemusena oli Nööbikesel katki alalõualuu, mitmed hambad täiesti kildudeks ja ta vaevles ajuturse käes. Vaese kassiga kiirustati kliinikusse, kus talle tehti mitmeid keerulisi protseduure. Üks neist andis talle isegi ta nime – nimelt oli vaja lõualuu paranemise perioodiks see kindlasse asendisse fikseerida ja niidid olid lõual kinnitatud kolme nööbikese külge. See aga tähendas, et kassike sai mitmeid nädalaid süüa vaid kaela paigutatud sondi kaudu. Ka ühest silmast jäi Nööbike õnnetuse tulemusel pimedaks.
Nüüdseks on Nööbike oma nööpidest lahti saanud ja taastub tublisti hoiukodus. Mõnda aega peab ta veel toituma vaid pehmest konservist ja saama silmatilku, kuid tulevik on kiisul helge. Ka pime silm ei sega teda üldse omi kassiasju ajamast. Seda kõike tänu tema tohutule elujõule ja kodukassi armsale leplikusele!
Nööbikese elust on puudu vaid tema päris oma kodu. Ehk on see sinu juures?
*
“AUTO ALLA JÄÄNUD JA RASKELT VIGA SAANUD KIISUKE VÕITLEB MAAÜLIKOOLI KLIINIKUS ELU EEST – PALUME ABI!”

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×