Uues kodus

Mustikas

Sugu: emane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 11 k.
 • Luunja
 • kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Kassi info

Mustikas on pisut tagasihoidlik, kuid siiski uudishimulik kassipreili. Näha on, et ta väga tahab koos teistega mängida ja hullata, aga vahepeal võtab asju ettevaatlikumalt kui teised pesakonnakaaslased.
Mustikas on pärit kaheksaliikmelisest kärgperest. Kirss ja Murel on kaks kassiemmet, kes mitmeid aastaid olid ühe mehe hoovi peal elanud ja tema pööningul poeginud. Kohalikud rääkisid, et nii pea, kui iga pesakonna kiisud olid piisavalt osavad, et pööningutrepilt alla korrusele ukerdada, püüdis mees nad kinni ja tappis nad ära. Seegi aasta olid tal juba mõrvariistad valmis, kuid õnneks jõuti enne meile temast teada anda ja sellekevadised kassipojad päästsime koos kassiemadega sealt õudustemajast ära.
Mustikal on viis õde-venda: Murakas, Kreek, Maasikas, Leesikas ja Vaarikas. Kõik kassipojad on loovutusvalmis ja hea meelega läheksid koju paarikaupa või mõnele teisele nurrikule sõbraks.

Kommentaarid

 1. Jekaterina

  Tere, kas teie olete kätte saanud minu ankeet kassineiu Mustikas kohta?
  Millal orienteeruvalt teie poolt vastus oodata?

  Terv,
  Jekaterina

  • Hanna

   Tere! Oleme teie ankeedi kätte saanud. Nagu seal ka kirjas on, siis seoses suure töökoormusega vastatakse ankeedile sobivuse korral 2 nädala jooksul 🙂

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×