Uues kodus

Murka

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 6 a.
  • Kükita küla
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Murka on juba saanud maitsta koduelu, kus julgeb inimesega samas toas mängida. Ta on üks detsembris 2021 päästetud kolooniakassidest, kes nüüd on suure sammu oma sotsialiseerumise teel astunud.

Murka praegune hoiukodu kirjutab (5.2.22):

Enne kui Murka meie juurde jõudis, mulle öeldi et teda oli löödud jalaga. Kassitoas oli ta üks meie tolleaja kõige vihasem kass puuris. Tema pesa ees koristavad käed said kohe käpaga. Kui ta sai Kassituppa, siis ta leidis kõige pimedamad ja pisikesemad peidukohad, et inimesed ei näeks teda. Minu juures on olnud alla 2 nädala ja selle aja jooksul Murka iseloom on veel arg ja kardab inimest, aga ta on nii rahulik kass. Ta vaevu susiseb inimese peale, pole kunagi käpaga löönud (kuigi ma pole teda üritanud paitada, võib-olla siis hirmust lööks). Ta pole üldse pahandusi teinud ega agressiivne teiste kassidega. Ta ei taha minuga veel samas ruumis aega veeta, aga kui istusin diivanil siis julgeb juba vaikselt ruumis ringi käia. Juba julges ka mu voodi peal magada kui mina polnud samas ruumis. Ja see kõik muutus oli alla 2 nädalaga! Usun, et temast saaks väga hea kodukass tulevikus, isegi kui elu algus oli nii hirmus ja kurb 🙂.”

Kui Murka lugu sinu hingekeeli liigutas, sii stule paku talle hoolivat keskkonda, kus ta saaks veel julgemaks muutuda – sest kõik märgid selleks on olemas!

Murka on tagasihoidlik kassike, kes otsib rahulikku kodu, kus inimesega harjuda. Ta on pärit 20-pealisest kassikolooniast, kes elas tiheda liiklusega sõidutee ääres.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×