Broneeritud

Muhedik trellide taga

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • teadmata
  • kastreeritud | kiibitud

Minust

Muhedik päästeti puurist välja ja kassike kolis Raasikule.

MUHEDIKU ELU VABADUSE OOTUSES.

Muhedik on trellide taga. Kas ta on kurjategija, et on teistest korralikest kassidest isoleeritud? Ei ole, nimigi ütleb, kellega tegu, sest temast parema iseloomuga (ülisõbralik inimlemb), kassi annab otsida. Kui tema puurist mööduda, siis sirutab ta oma käppi pikalt välja ning haagib ennast igal võimalusel inimese riiete külge, et mingil juhul temast mööda ei mindaks, vaid temale, kurvakesele, ikka pai tehakse ja lohutataks teda, et küll sa, kallis Muhedik, varsti vabadusse saad. Puuris on ta sellepärast, et tal ei ole kuskile minna kui ainult kassituppa, aga selleks peab ta olema 2x vaktsineeritud. Ja kassitoas on ootamas suur hulk vanapoisse, kes uue noore kassi tulekust üldsegi huvitatud pole.

Vaata ta kurbi silmi, mõnikord on nendes juba lausa lootusetu pilk. Selle kolme kuu jooksul, mis ta puuris on istunud, pakub talle lohutust ainult mälestus vabaduses veedetud ilusast kahest suvest.

Meile sattus Muhedik koos ühe kolooniaga, mille püüdmisel ka tema lõksu läks. Tegelikult oli ta selle kolooniamajapidamisse sattunud spordikotis, mis oli jäetud võõra majapidamise õue.

Äkki sina saad selle armsa kassi vangist vabastada ja hoiukodusse võtta? Ühte võime lubada – päästetud kassi tänulikkus on sulle garanteeritud.
https://kassidkoju.eu/hoiukodu-kusimustik/

Sulge
×