Uues kodus

Miu

Sugu: emane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • teadmata
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Miu läks koos hea sõbra Suhkrukesega koju! 🤍

Kassitoas on Miu saanud suureks sõbraks Suhkrukesega.

03/10/21

Miu on paar nädalat olnud uues hoiukodus. Tulles oli väga arglik ja leidis ka võimatumad peidukohad üles. Oskab hästi “lennata” ja sai nii ka kõrgele aknalauale kerge vaevaga. Paar nädalaga on ennast järk-järgult siiski näitama hakanud ja hoiukodu teiste kassidega rõõmsalt suhtlemas. Eriti meeldib talle palliga mängida ja mänguhiirt taga ajada. Juba jälgib ka inimest, kui see kuskil pikemat aega askeldab ning päeval magab koos kodu-kassidega julgelt voodi peal. Hetkel veel inimese äkilise liigutuse peale võpatab, kuid juba kõnnib sirge seljaga ja eneseteadlikult. Otsib kodu, kus võiks üks kass ees olla või siis samal ajal teise kassiga minna. Ta vajab kindlasti kannatlikku inimest, kindlasti ei jää ta väga kauaks arglikuks.

27/08/2021
Saime Miu kätte! Oli lähedal asuva eramaja aias, kuhu oli meie endine vabatahtlik hakanud toitu panema, kui nägi kadumise-kuulutust.

06/08/2021
Kadunud kiisu Miu Aardlas Rahu tänaval. Kassike on väga väga arg!

Tegu on hoiukassiga, kui olete sarnast kiisut märganud, palun koheselt Tartu Kassikaitsele teada anda. Kassil on olemas kiip!

Palun-palun hoidke enda aknad ja uksed suletud või paigaldage piirded. Kahjuks minu korterikaaslane ohtu ei tajunud ning öösel lipsas kiisuke hetkega rõdult välja. 😢

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×