Uues kodus

Malviina

Sugu: emane

Värvus: kreemjas

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Elva
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab, 22.9.22

Malviina leidis juba kodu oma venna juures, kuid selgus, et kas pere väikelaps või konkurents tähelepanu eest, miskit tekitas kassile tugeva stressi. Seda on kaudselt olnud ka teistes hoiukodudes näha, et kuigi teiste kassidega saab alguses läbi, läheb lõbus mäng kiiresti agressiivseks ning Malviina näitab oma käitumisega, et on väga territooriumitundlik ja ka armukade. Olgem ausad, ta on diiva ja vajaks oma kodu, oma inimest, oma pesa. Uue hoiukodu perenaisele tuleb juba sülle ja nurub paid ning tähelepanu. Ta on suurepärane kaaslane-kass inimesele, kes on nt kodukontoris ja kes laseb Malviinal ise tempot seada ning keskkonnas, mis on rahulik ja vaikne.

*

Kaunis kreemja karvaga Malviina on oma noore elu kohta palju läbi elanud. Kiisu on käinud läbi mitmeid kodusid leidmata seda ühte ja õiget, kuhu pikemaks ajaks peatuma jääda. Oma teekonnal on kassike aga saanud palju julgemaks. See sinisilmne kiisu on tohutult uudishimulik ja meeleldi veedab aega inimese ligiduses. Alguses küll häbelikult distantsi hoides, kuid ajapikku julgedes juba lähemale tulla. Natukese meelitamisega saab Malviinale isegi vargsi pai teha, mida kassike silmnähtavalt naudib.

*

Hoiukodu kirjutab (28.6.22)

Malviinast on saanud tragi ja lustlik kassitüdruk. Kasvab jõudsalt. Iga hommik ja õhtu on naksti voodis, kuna siis mängitakse temaga pulgakesega. Päeval otsib inimese lähedust, kuigi vabatahtlikult paitada ei lase. On hommikul koos teiste hoiukodu kassidega söögilaua juures. Saab läbi pere emase ja isase kassiga, viimasega eriti hästi, müravad pidevalt ja jooksevad müüda korterit ringi. Emase kassiga oli vaja rohkem piire paika panna, kuid nüüd mööduvad austavalt teineteisest käppi mängu panemata. Malviina vajab kindlasti veel julgustamist ja inimese käega harjumist, kuid pigem tundub see tema mängulise nooruspõlvega seotud kui hingelise traumaga. Ta lihtsalt tahab mängida!

*

Malviina mängulust ja enesekindlus kasvavad iga päevaga. Tiirutavad TuuTuga mööda korterit ringi ja käib järel, et keegi mängiks temaga. Juba magab avalikes kohtades, mitte voodi all. Hoiab inimeste lähedusse. Peagi võiks päris kodu kohustused üle võtta ja ise edasi harjutada ja mängida😘. Seega: Malviina ootab kodu, hea meelega isegi sellist, kus üks sõbralik isane ees ja kus pere ei pea paljuks silmi jälgida ja arstil käia.

Malviina on veel kartlik kassineiu ja inimest ei usalda, aga öösiti mängib ja piilub ka uudishimulikult ringi.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×