Uues kodus

Maia

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 7 a.
  • Märjamaa
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Maia on armas ja sõbralik kassike, kellele väga meeldib pai ja mängimine ja kes ei jõua ära oodata, millal ometi oma koju saaks!
*
Kassituppa tulles oli alati vahva ülesanne mõelda, kuhu Maia ennast seekord peitnud on. Maiale lihtsalt nii väga meeldib tekkide, pesade või tunnelite sisse kaevuda, seal ennast mõnusalt kerra tõmmata ja tukkuma jääda. Üks silmake aga piilus alati kuskilt praost välja, et inimese saabumisel koopast välja pugeda ja ootusärevalt vabatahtlikku piidlema hakata – et millal ometi pai tehakse ja krõbinakauss täidetakse?! Tähelepanu saamiseks ei pidanud ta paljuks puuri seinte najal täispikkuses püsti seista ja oma imearmsa näoga otsa vaadata või käpaga inimest lähemale viibata.
Praegu viibib Maia juba mõnda aega hoiukodus, kus ta järjest avatumaks ja uudishimulikumaks on muutunud. Kõik kapipealsed ja -alused, riiulid, lahtised sahtlid, pesumasina tagune ja muud põnevad kohad tuleb korduvalt ja põhjalikult läbi uurida! Mõned aastad on Maial juba selja taga, kuid mängulusti peitub temas küll ja veel. Suletutid ei jäta teda kunagi külmaks ja pallikeste järel võib ta pikalt ringi hüpelda. Sageli käivad Maial ka energiahood, kus ta zoomib mööda maja ringi mõeldes oma peas välja erinevaid takistusradu, mida siis tippkiirusel läbida proovib. Eriti naudib ta seda, kui saab jooksuhoos vaibad rulli lükata või nendega liugu lasta.
Maia otsib vägagi inimese lähedust, piisab vaid kuhugi istuda, kui juba ta tuleb kõrvale või lausa sülle ja keerab sügamiseks kõhu ette. Ainus, mis talle ei meeldi, on see kui inimene ise teda tõstab või kätel hoiab.
Märjamaalt päästetud alakaalulisest Maiast on saanud praeguseks tubli ja tugev kassineiu, kes naudib väga söömist ja on kosunud terve kilo jagu, lõpuks ometi normaalkaaluliseks kassikeseks. Ta saab teiste kassidega väga hästi läbi ja tunneks oma kodus kindlasti head meelt ühe neljajalgse sõbra üle.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×