Uues kodus

Lucinda

Sugu: emane

Värvus: valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Mustvee
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud

Kassi info

Lucinda on meie hoole all olnud juba päris mitu aastat ja on saanud sel ajal elada pikalt ühes ja samas hoiukodus. Kuid kui sel sügisel pidi ta ootamatult kassituppa kolima, mõjus see talle algul päris traumeerivalt. Kassitoas olid kõik uued lõhnad, uued inimesed, uued kassid… kuhu jäi talle juba turvaliseks muutunud hoiukodu? Mõnda aega veetis Lucinda diivani all elades ja toiduga streikides, kuid mida aeg edasi läks, seda enam ta mõistis, et pole see kassituba ja selle vabatahtlikud nii hirmsad midagi.
Ükshaaval pani Lucinda ennast meie kassitoa kursustele kirja – kõigepealt läbis ta edukalt sulepulgaga paitamise koolituse, siis inimeselt näpu otsast maiuse lakkumise praktikumid ning lõpuks saame uhkusega öelda, et ka paikursus on tal kiitusega lõpetatud! Pisarsilmil tunnistame, et meil ei ole talle enam midagi õpetada ja oleme valmis ta laia maailma saatma. Mis aga Lucindat seal ees ootab? Seda võid öelda just sina, kui tuled talle kassituppa külla ja ta endaga koju viid!
*
Lucinda on juba olnud väga vapper ja tänu hoiukodule on segaduses kassist saanud kass, kes tunneb huvi maailma vastu, tuttava inimese juures nurrub ja jookseb ka ligi 🧡. Kahjuks pidi aga Lucinda hoiukodu ta tagasi andma ja nüüd ootab Lucinda endale jälle kassitoas (hoiu)kodu, kes kannatlikult temast selle nurrumootori välja võluks. Noore kassipreili parim osa elust on veel ees ja loodetavasti oled just sina see inimene/pere 🥰 Lucinda ei ole ilmselt piisavalt sõbralik võõraga, ei lase võõral pai teha. Vajab kindlasti kannatlikkust uues kohas.

Kui soovid pakkuda Lucindale päris kodu, siis täida kodupakkuja ankeet. Oleme tänulikud ka annetuste eest, tänu millele saame kasse päästa.

Kommentaarid

  1. Aili Hallik

    Kas sobib ka koeraga,meie kiisu12 aastane oli aneemia ja nüüd meil kìisut enam ei ole, oli tubane.Ninnul ilma kassita igav, vajab kassi. Maal on kass, parim sõber ja linnas naabri kass ka sõber.Koerc2 aastane suur kasside sõber

    • Leelo

      Tere! Kahjuks me ei tea, kuidas Lucinda koeraga läbi saaks, sest praeguses hoiukodus koeri pole.

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×