Uues kodus

Louis

Kassid kodus:Ülimalt sõbralik kodutu kõutsike sättis end elama Tartu Kassikaitse ukse ette ja enam sealt ei lahkunud. Ühel krõbedal talvepäeval otsustasid kassitädid annetada Kassikaitsele 1000 krooni, et Louis kiiremini ulu alla saaks.
Louis on kastreeritud, parasiiditõrje tehtud ja kui silmapõletik taandub, saab ka vaktsineeritud.
Kõutsike võib olla paariaastane, mitte rohkem.
Väga sõbralik ja rõõmsameelne, laseb end rahulikult ravida ja kannab protestreerimata operatsioonijärgset kraed.
Kuigi Louis´l ei ole ekstra kaunist näitusekassi välimust, on tal see-eest suurepärane tõelise sõbra iseloom. Kontakt: merike.lillenberg@emu.ee 54510091 Video: http://www.youtube.com/watch?v=fp00ZvFVrK8 minu maja ukse ette ja enam sealt ära ei lähe. Ootab mind kui koju tulen ja kui kodust lähen.
Nühib end vastu ja püüab paid. Kindlasti olnud kodukass. Kust ta siia sai, ei tea. Pole enne sellist kassi siin väljas näinud. Peale minu annab veel keegi talle süüa. Kõhn ta ei ole. Tugev kõuts on ja väga sõbralik. Väga sarnane minu oma kõutsiga. Supersõbralik. Jookseb tee peale ette ja püherdab siis lume sees: vaata ometi, kui armas ma olen, anna nüüd ruttu süüa! Ja kui ma ikka nii ilusti esinen, ehk saan siis kiiremini Kassikaitse hoole alla ka? Väljaspool järjekorda, sest tema eest makstakse 1000 krooni.
Steriliseeritud, parasiiditõrje tehtud, vajab veidi silmaravi ja pesemist.
Väga hea kiisu, laseb kõik endaga teha, ikka sõbralik ja nurrub. ma ei saa postitusest aru – kas tähendab, et tal on hoiukodu juba olemas? Parasiiditõrje tehtud, vaktsineeritud ja kastreeritud.
Juba puuriski väljas. Vga sõbralik ja tore kõuts. Potil käimine selge, teiste kassidega saab väga hästi läbi.
Laseb end süles tassida, keerutab end põrandal, lööb nurru ja on üldse üks kuldse iseloomuga kõutsike. Sobib ka väikeste lastega, sest igasugune agressiivsus puudub.
Homme lähme vanni, siis saab ka puhta lõhnava lumivalge kasuka. Sõitis Tõrva linna kaunile Carmenile toeks ja seltsiks louis siis uue kodus juba veebruari kuust saati,väga rahul oleme temaga ta on meile väga suureks sõbraks.Ta ässitab ka Carmenit julgemalt olema.Oli tal küll komme voodisse pissida aga saime ta otse teolt tavaliselt kätte ja andsime talle peppu laksu ja piisas kolmest korrast kui voodi pissimine lõppes.louisist ja ka carmenist on ka videod.youtube.comist otsingu sõna on Pilt002

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×